Bolestivý pohlavní styk, možné těhotentví?

Anonymni
1.4.08 19:20

Bolestivý pohlavní styk, možné těhotentví?

Ahojky všem. Ráda bych se zeptala, zda některá z vás neměla bolesti při pohl. styku a zda je to možné, mít takové příznaky díky těhotenství. 6.3. mě zkončila poslední menstruace a vy:,–(ila jsem antikoncepci. Už přes týden mám plnější prsa a poslední 4 dny mě děsně bolejí bradavky. Taky mě už několik dní bolí v podbříšku, jako bych to měla každou chvíli dostat. Dokonce jsem jednu noc měla takový bolesti, že jsem se budila a taky dost často chodím hlavně v noci na záchod na malou. Ale menstruace se zatím nedostavila. Je možný, že jsem těhotná a nebo to je vše způsoběné prvním vynecháním antikoncepce a změnou hormonů v tělě?? Předem děkuji za brzkou odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10757
1.4.08 19:33

mozne je pochopitelne oboje, ale pravdepodobnejsi je navrat k normalnimu cyklu- zvlast pokud jsi brala bobule, ktere zabranovaly ovulaci, tak ted si telo najizdi na normalni prubeh. A vzhledem k tomu, ze je teprve prvniho, tak bych se k tehotenstvi moc neupinala…
(ale hezke by to bylo, což :D ?)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
542
1.4.08 19:52

Ahojky, k tvému dotazu, souhlas s Harpyjí, možné je oboje. Nechci tě nějak deptat, přála bych ti aby to vyšlo, ale za sebe hlásím, že pokaždý mě přesně jeden týden před MS prsa začnou bolet, trochu se mi zvětší a jsou citlivá i na dotek. Takže držím palce, ať ti to vyjde, ale radši počítej i s horší variantou a pak budeš překvapená jen příjemně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10468
1.4.08 20:00

Ahoj, moc bych ti přála těhotenství… ale já po vysazení antikoncepce měla ty samé příznaky jako ty :? . Tělo začíná po dlouhé době ovulovat a ovulace je mnohem silnější.Držím palce ať se co nejdřív zadaří, bylo by hezké hned napoprvé :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1102
1.4.08 22:48

Ahojky takové příznaky jsme měla při první pořádné ovulaci po vysazení prášku. Do jiného stavu jesm přišla hned další měsíc.Tak ať se to zdravě podaří :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
30.4.08 16:22

Ahoj, nechci taky nějak deptat ale po vysazení antikoncepce jsem asi tak od půlky cyklu měla to samé. O prsa jsem si nemohla ani zavadit a měla jsem pocit že se zvětšily tak o číslo. Tělo se dává dohromady :roll:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama