Bolestivý sex 3 měsíce po porodu

Anonymní
15.1.20 09:25

Bolestivý sex 3 měsíce po porodu

Ahoj, jsem 3 mesice po porodu, a mame s partnerem problem v posteli. Mala napachala velke „škody“ pri cestě veb, takže jsem musela být šitá ze vnitr i z venku a ted se do mě partner nemuze jakoby dostat, vzdy jen kousek a pak šílená bolest :(. Mela jste to naka?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
15.1.20 09:36

Já jsem měla taky potíže ikdyz asi ne až takové jak píšeš. Každopádně jsem se obávala, že po porodu bude dole vše povolené a sex bude stát za prd a bylo to naopak. Byla jsem hrozně úzká a partner se tam taky těžce dostával, navíc jeden steh byl dlouho cítit, jakoby škrábal…chce to čas a dlouhou předehru, bude to lepší :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
15.1.20 09:42

Měla jsem to úplně stejné, šitá vevnitř i venku a hodně dlouho trvalo než jsme se normálně pomilovali. Chce to čas. Začali jsme taky kolem třetího měsíce, hodně lubrikantu. K normálnímu sexu jsme se vrátili tak za dva měsíce, ikdyž určitý diskomfort je lehce i nyní po 8 měsících, ale jak kdy. Taky si myslím, že je důležitá předehra :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.1.20 09:42

U nás to trvalo půl roku, než přestalo bolet. A to je měla jen jeden steh. Chce to pomaličku zkoušet a uvolnit se. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
14306
15.1.20 09:44

A když tě kontrolovali na gynde, tak bylo vše v pořádku? Já se teda taky bála že budu po porodu vytahana a po prvním mě sešili nějak na úzko, že sem taky měla problém a vylepšil to druhý porod, který byl teda bez zranění, ale víceméně mě jenom vrátil do stavu jak sem byla před detma :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.1.20 09:54

Měla jsem stejně šití, první tři měsíce byly hrozné, jizva mě hrozně táhla a museli jsme používat lubrikant což jsme předtím vůbec neznali. Musela jsem dokonce začít brát antikoncepci, protože s kondomem mě to bolelo ještě víc, nevím proč. Taky mi způsoboval vysušování v průběhu styku a ani doplnění lubrikantu nepomahalo. Po těch 3 měsících se to začalo uklidnovat. Jizvu jsem ale cítila ještě tak 8 měsíců po porodu. Teď už je to přes rok a už je to jako předtím, jizvu necítím a lubrikant jsme mohli zahodit. Taky mám pocit, že jsem po porodu užší a to jak vepředu tak vzadu :lol: velká potřeba pro mě byla utrpení ještě půl roku po porodu. Tak mám pocit, že mi to tam sešili na všechny směry :lol: chce to opatrně, lubrikant a počkat aspoň půl roku než si to sedne…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.1.20 09:54

@Kriss Tina právě že na kontrole vse v pořádku, ani mě nebolel vnitřní ultrazvuk, tak právě nevim co s tím :(. Hrozně mě to mrzí vůči partnerovi.. V těhotenství mě sex taky Bolel, tak si chudák dlouho nic pořádně neuzil

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.1.20 09:58

Jsem naopak vytahana a chlap nechce se mnou spat. Je to dan za deticky

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.1.20 10:01
@Anonymní píše:
Jsem naopak vytahana a chlap nechce se mnou spat. Je to dan za deticky

To mi od něj prijde pěkně ošklivý a sobecky!

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.1.20 10:09

Taky šitá zvenku a zevnitř. První sex po 8 týdnech, chvíli to trvalo než se tam dostal a muselo to být takové pomalejší. A dodnes (4 měsíce po) musí ze začátku pomaleji, ale třeba po půl minutě už je to ok.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.1.20 10:13
@Anonymní píše:
Taky šitá zvenku a zevnitř. První sex po 8 týdnech, chvíli to trvalo než se tam dostal a muselo to být takové pomalejší. A dodnes (4 měsíce po) musí ze začátku pomaleji, ale třeba po půl minutě už je to ok.

Jee to vám závidím, u nas i když se snažíme, pouzivame lubrikant, měníme polohy, mame dlouhou předehru, tak se vejde kousek a dal jako by to uz nešlo

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.1.20 10:25

Mě to bolelo snad rok, navíc jsem byla strašně vysušená, asi jak jsem kojila. Návrat k normálu byl cca za rok a půl. Ale já mám naštěstí velmi chápavého, tolerantního a milujícího manžela.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.1.20 10:29

Chce to čas, ono to povolí. Tri měsíce je krátká doba, byt se to nezdá. Nastrih je pooperační jizva po hluboké ráně, ne nejake skrabnuti. Tělo ma za sebou velkou zátěž, na to se dost zapomíná. Je to samozrejme individuální, ale obecně mají na sebe ženy vysoké nároky po porodu. My jsme měli první sex po porodu až po pul roce, tělo se dalo dohromady, jizva se zahojila, zesílila.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.1.20 10:30

Také jsem si po porodu přišla užší i partner říkal. Měla jsem tedy jen dva stehy, jeden uvnitř a jeden prý jen kosmetický. U nás to bylo úplně jiné, o miminko jsme přišli a s kontrolou a svolením lékaře jsme se začali snažit ještě v šestinedělí, hned na prvním cyklu. Rozhodně nemůžu říct, že by to nebolelo nebo že by to bylo aspoň pěkné, měla jsem ještě stehy, toužili jsme jen zaplnit tu prázdnou díru v nás. Povedlo se na třetí cyklus a na stejný termín v květnu čekáme opět holčičku. Popravdě sex teď vůbec nedávám. Bolí to stále i s lubrikantem a o nějakém vlastním vlhku si můžu nechat jen zdát. Je to 8 měsíců. Také jsme lubrikant předtím neznali a nějaké problémy se sexem už vůbec ne. Vůči partnerovi mě to také mrzí, u první dcerky jsem měla sex zakázaný, pak to stálo za houby, když jsme se snažili o druhé a teď to stojí za houby ještě víc. Tak doufám, že po letošním létě mu to budu moci vynahradit.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.1.20 10:34
@Anonymní píše:
Také jsem si po porodu přišla užší i partner říkal. Měla jsem tedy jen dva stehy, jeden uvnitř a jeden prý jen kosmetický. U nás to bylo úplně jiné, o miminko jsme přišli a s kontrolou a svolením lékaře jsme se začali snažit ještě v šestinedělí, hned na prvním cyklu. Rozhodně nemůžu říct, že by to nebolelo nebo že by to bylo aspoň pěkné, měla jsem ještě stehy, toužili jsme jen zaplnit tu prázdnou díru v nás. Povedlo se na třetí cyklus a na stejný termín v květnu čekáme opět holčičku. Popravdě sex teď vůbec nedávám. Bolí to stále i s lubrikantem a o nějakém vlastním vlhku si můžu nechat jen zdát. Je to 8 měsíců. Také jsme lubrikant předtím neznali a nějaké problémy se sexem už vůbec ne. Vůči partnerovi mě to také mrzí, u první dcerky jsem měla sex zakázaný, pak to stálo za houby, když jsme se snažili o druhé a teď to stojí za houby ještě víc. Tak doufám, že po letošním létě mu to budu moci vynahradit.

Ja jsem mela minimálně 11 vnějších stehů, 3kosmeticke a x vnitřních :(. Jezis to mi je líto, ted vám držím palce a preji krásný porod! :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama