Bolestivý sex při těhotenství

4.3.13 11:34

bolestivy sex pri tehotenstvi

Ahojky, chci se vas holky zeptat jestli nevite co muze zpusobovat bolest kdyz s partnerem mame sex jsem ve 22tt. proste se partner do me nemuze dostat hrozne to boli. dekuji za odpovedi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
4.3.13 11:35

@ojchlajch17 nevim co to zpusobuje, ale ja mela to same, a taky jsem to nechapala…takze pro nas byl sex cele tehotenstvi tabu…resp.jsme to museli poresit jinak ;)

• Citovat
  • Nahlásit
4.3.13 11:37

Jj to mi taky resime jinak:))))
taky to nechapu takze se to proste musi omezit:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2700
4.3.13 12:52

@ojchlajch17 gel jste zkusili?
v těhotenství to neznám, u mě byl problém až po porodu dokud jsem kojila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.3.13 17:54

Myslis ze pomuze gel? pred tehu jsem ho nikdy nepotrebovalaaa

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
4.3.13 18:45

Nejste málo vlhká? Já si myslím, že určitě můžete zkusit lubrikant a možná se déle mazlit. Já jsem byla od 20tt do 25tt také méně vlhká, pomáhala jsem si lubrikantem. Teď jsem 29tt a všechno je zase v normálu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1147
4.3.13 20:08

Zeptám se mimo téma. Jsem ve 4týdnu a partner by rád sex, ale já se bojím že něco uděláme miminku, nebo plodu, zatím nevím jak to nazvat. Mám problematické těhotenství zatím nevím jestli to půjde dál, tak se bojím, že bych mohla něco pokazit. Nemáte někdo radu nebo tip? Děkuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
MIŠANA1
4.3.13 20:14
@Luciferka116 píše:
Zeptám se mimo téma. Jsem ve 4týdnu a partner by rád sex, ale já se bojím že něco uděláme miminku, nebo plodu, zatím nevím jak to nazvat. Mám problematické těhotenství zatím nevím jestli to půjde dál, tak se bojím, že bych mohla něco pokazit. Nemáte někdo radu nebo tip? Děkuju

tak pokud máš problémové těhotenství, tak určitě nesexovat..a celkově se první 3měsice nemá nic extra přehánět, i když problémové není..

• Citovat
  • Nahlásit
2700
5.3.13 12:28

@ojchlajch17 změna hladiny hormonů může mít vliv na zvlhčení…pak to bolí a nejde to…chce to trpělivost a klidně i gel-já bych bez něj po porodu rok nemohla sexovat vlivem kojení…hele za zkoušku nic nedáš, mají ho v každé drogérce ;) S trochou štěstí to bude jen tím a budeš mít po starosti :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2700
5.3.13 12:32

@Luciferka116 pokud ti hrozí potrat, tak nesexovat, to se nedá nic dělat…to by ti měl říct lékař…Pokud je těhotenství normální, tj bez komplikací, tak sexovat můžete dle libosti od začátku až do konce :mrgreen:
mimochodem 4. týden a už víš, že jsi těhotná a máš problémy? (po IVF to chápu, ale jinak to ještě ani nemůžeš vědět, na konci 4. týdne bys teprve měla dostat ms…jestli nepřijde, tak jsi pak už v 5.tt)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1147
5.3.13 16:27
@krokodylek píše:
@Luciferka116 pokud ti hrozí potrat, tak nesexovat, to se nedá nic dělat…to by ti měl říct lékař…Pokud je těhotenství normální, tj bez komplikací, tak sexovat můžete dle libosti od začátku až do konce :mrgreen:
mimochodem 4. týden a už víš, že jsi těhotná a máš problémy? (po IVF to chápu, ale jinak to ještě ani nemůžeš vědět, na konci 4. týdne bys teprve měla dostat ms…jestli nepřijde, tak jsi pak už v 5.tt)

No u mě je to trochu komplikované. Já jse měla s měsíčky problém už rok, měla jsem je neměla jsem je. Prala jsem na to prášky, jenže v lednu už nepřišli a test byl negativní z´tak jsem šla k doktorovi a on mi dělal ultrazvuk, prej je děloha normální beze změn. No a týden po doktorovi mě začali bolet prsa, další týden jsem byla citlivá na krémy a pobolívalo mě břicho jako na měsíčky, jenže jsem je nedostala a tak jsem se objednala k doktorovi co se děje, a jak jsem už zvyklá udělala jsem si těhotenskej test a na něm byla druhá čárka velice slaboučká, tak jsem si udělala další 3testy a všechny byli slaboučké. To bylo 3týdny o prohlídy u lékaře. A minulej týden mi dělal HCG a ultrazvuk.To jsem tam měla dutinku a HCG roste ale pomalu a včera začátek 4nebo 5týdnu, podle doktora možná i 3týdnu. Mám HCG taky vyšší, ale pořád je tam jen malá dutinka. Takže já vlastně nic nevím, doktor taky ne a jen mě děsí a hází flintu do žita. Včera mi barvitě vylíčil jak jsem potratila a že mě pošle do nemocnice na čištění dělohy a odpoledne mi do telefonu po krvy řekl jak je překvapenej že nám HCG vyrostlo, sice málo, než je normální (ve středu jsem měla 496 a v pondělí 1300),ale vyrostlo, tak musíme počkat. Takže nevím a vechno je u mě divný :-) :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.3.13 17:10

Ahojky, máme stejný problém. Přítel se do mě nemůže dostat, už jsme to zkoušeli několikrát a vždycky bez úspěchu. Překvapilo mě, že si nezavedu ani tampon ( bazen). Máte s tím někdo zkušenost? jsem 23 tt. MYslíte, že to vyřeší gel?

• Citovat
  • Nahlásit
2700
12.3.13 14:00

Anonymní-zkus a uvidíš…není to drahý a mají v každé větší drogérce u kondomů
Já byla s podobným problémem u dr asi půl roku po porodu-že to pořád nejde :evil: a on mi řekl, ať to zkusím, že jinou radu nemá, neb fyzicky mi nic není.
U mě to bylo nedostatečným, teda spíš nulovým zvlhčením vlivem hormonů v době kojení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.3.13 15:45

Děkuji @krokodylek :D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.2.17 08:36

Ahoj, je tady ještě někdo se stejným problémem?
Partner je sice obdařenější, ale nikdy nebyl problém, ale teď jsem v 16tt a od začátku mi sex není příjemnej. Chuť na něho mám, problém s vlhkostí není vůbec, ale prostě jako by se mi tam nevešel a vzadu u čípku to taky bolí :oops: Partner si ničeho zatím nevšiml, naštěstí ho vyprovokuji vždy k rychlovce :mrgreen: Ale štve mě to :zed:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat