Bolestivý sex s partnerem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonym98888
Nováček 4 příspěvky 22.02.18 11:21
Bolestivý sex s partnerem

Zdravím, nejsem maminka, nejsem těhotna a dítě ani zatím nechci. Je mi 20 a příteli také problém trvá cca 2 roky. Přitel je můj první. Sex sám osobě mít můžeme, ale je velmi bolestivý takže musíme přestat takže vaginismus to není. Jeden prst v pořádku ale více už ne. Jako kdyby na začátku bylo něco co když neprorazí silou tak to nejde samozřejmě když je to silou tak je to uz poraněné a bolí to třeba dva dny než se to zahoji. Gynekolog my rekl akorat ze to mam v hlavě vic to neresil nepomohl. Sexuolog mi poradil cviky na panevni dno a pristroj bicom 200 a také nic prý mám nějaký vypouklý sval nebo co. Nevím jak dál nikdo mi nedokazal poradit. Alkohol jsem zkousela, lubrikant také snad vše. Kdyby měl někdo nějaké rady nebo se s tím někdo setkal budu ráda za odpověď. Děkuji.

Reakce:

Petule030
Kelišová 5740 příspěvků 1 inzerát 22.02.18 11:26

Co zkusit změnit gynekologa?

MaminkaLucka
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 22.02.18 11:30

Podle mě, Tvůj partner neví, jak na to.
Měl by Tě tak rozparadit, že budete bušit jak o život.
:think: Ty moc myslíš na to, jak to bude bolet… A vůbec si to neužíváš.

azalia
Kecalka 301 příspěvků 22.02.18 11:31

Jako bys popisovala moje problémy. Zkoušely jsme různé lubrikanty, alkohol na uvolnění… a výsledek nic. Někdy to bylo lepší, jindy horší, ale bolelo to pokaždé. Doktor mi také nic kloudného neporadil. Jen zkonstatoval, že mám ten poševní vchod nějaký užší.
Pomohla mi až masáž hráze, kterou jsme dělali před porodem prvního dítěte. Tím to tam dost povolilo a já si konečně také mohla sex užívat bez bolesti.
Takže - i když dítě asi ještě neplánujete, najdi si, jak provádět masáž hráze před porodem a zkuste to. Není to nic náročného a opravdu to pomohlo. Jen snad, aby Tě to nevyděsilo - ze začátku ta masáž pořádně bolela.

Anonym98888
Nováček 4 příspěvky 22.02.18 11:48

Myslím že změna gynekologa je k ničemu proto jsem šla rovnou za sexuologem a také nic ješte mluvil o botoxu ale vůbec nevím. Podlě mě přítel ví jak na to dává opravdu pozor a snazí se i vlhá jsem dost. Děkuji moc za odpovědí. Masáž urcitě vyzkousíme.

Emimin7
Echt Kelišová 8858 příspěvků 22.02.18 12:02

Na to funguje i chirurgický zákrok.

cecetka
Kelišová 7239 příspěvků 22.02.18 13:14
@MaminkaLucka píše:
Podle mě, Tvůj partner neví, jak na to.
Měl by Tě tak rozparadit, že budete bušit jak o život. :think: Ty moc myslíš na to, jak to bude bolet… A vůbec si to neužíváš.

To je zase rada :zed: :zed: :zed:

@Anonym98888 A jak snasis gyn. prohlidku?

Anonym98888
Nováček 4 příspěvky 22.02.18 13:41
@cecetka píše:
To je zase rada :zed: :zed: :zed:@Anonym98888 A jak snasis gyn. prohlidku?

Taky bolestivě ale jediné co tak mi rekne ze se musim uvolnit a nebo vydrzet.

sediza
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 22.02.18 13:51

Zkusila bych epino nebo ani ball, aby sis rozšířila poševní vchod. Věřím, že to zabere!

cecetka
Kelišová 7239 příspěvků 22.02.18 14:25

@Anonym98888 Jsem na tom podobne a protoze jsem nerodila vaginalne, tak stale stejne. Bohuzel neporadim… rada meho gynDr. je podobna jako tveho… trenovat a trenovat :oops: Jakmile povolime, opet se vchod stahne :nevim:

azalia
Kecalka 301 příspěvků 22.02.18 14:49

@sediza No nevím, tohle mi přijde na nerodičku dost drastické. Když s tím trénují těhulky, tak se ty tkáně na porod nějak chystají a uvolňují se vlivem hormonů, ale dělat to jen tak. Do toho bych asi nešla.

sediza
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 22.02.18 22:47
@azalia píše:
@sediza No nevím, tohle mi přijde na nerodičku dost drastické. Když s tím trénují těhulky, tak se ty tkáně na porod nějak chystají a uvolňují se vlivem hormonů, ale dělat to jen tak. Do toho bych asi nešla.

Já netvrdím, ať to nafukuje na 30 cm. Víte jak se léči fisura ani? Rozšiřovaním řitního otvoru, a to nejen masáží. Jsou to svaly. Když je máte stažené/zkrácené, snažíte se je protahovat.

Anonym98888
Nováček 4 příspěvky 22.02.18 23:27

Děkuji za odpovědi a rady. Určitě něco zkusím.

Saruse 0112
Nováček 1 příspěvek 15.03.18 17:30
Laser

Ahoj holky,
při sexu s manželem cítím bolest. Měla jsem podezření na cysty, ale to doktorka vyvrátila. Bolest je obdobná. Máte některá zkušenost s poklesem dělohy? Porodila jsem tři děti, takže dle doktorky je nutno počítat s nějakým opotřebením… A to mě přivedlo k laseru, neboli omlazení intimních partií, údajně by mi to mělo pomoct.
Máte s tím někdo zkušenost?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Schneiderová v Tváři otvírá víko od kanálu nejhorší televizní zábavy

Jitka Schneiderová (45) prý ráda překonává překážky a miluje výzvy. Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >