Bolestivý sex v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.18 20:53
Bolestivý sex v tehotenstvi

Cauky:)
Mam takovy problem. Vzdy jsem byla hodne pri chuti co se sexu tyče, muj partner naopak zas extreme sex nepotřebuje ( za coz jsem ted neskonale vdecna) :lol: Kazdopadne v lete me chut pomalicku opouštěla…najednou nemela chut zadnou…rikala jsem si ze to bude tema vedrama, kazdopadne jsem rychle zjistila ze je to pravdepodobne kvuli zacatku vytouzenemu tehotenstvi. Chut me opoustela, ale kdyz uz k sexu doslo náležitě jsem si ho užívala. Coz se bohuzel po par měsících změnilo. Sex jsme opravdu meli tak jednou do mesice… a najednou to bylo utrpení, kdy jsem me vubec nevzrusoval a pozdeji i bolel… Po neake dobe kdy jsem Partnera nemohla ani cítít, se to zlomilo a ja zas začínala mit chut atd…bohuzel to bylo jediné co se zmenilo :nevim:.Kdyz uz k sexu doslo nedokázala jsem se uvilnit, vzrusit a dokonce i bolel, snazila jsem se samozrejme nic na sobe nedat znat, ale me to trápí. Ted naposledy jsem po sexu začala i krvavet… naštěstí vse v poradku mame byt jenom opatrnější kvuli vetsi prokrvenosti, praskla cevka ale nic vážného. Ted se bojim ze partner nebude chtit uz vubec. Najednu stranu jsem rada, opravdu ikdyz jsem za půlkou tehotenstvi a podle vseho bych mela byt velice pri chuti, opravdu me představa spíše desi, nadruhou se bojim aby se to casem srovnalo:( :oops:
Mate nekdo podobně zkušenosti?

Reakce:
Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 7075 příspěvků 28.12.18 20:55

Hormony, já jsem od 2 trimestru taky při chuti, ale když už má na něco dojít já sem v nervu aby se něco nestalo miminku že se vůbec nedokážu uvolnit a užít si to. Ale už sem to zažila u prvního a po porodu se chuť zas vrátila :)

Leenvecka
Kecalka 387 příspěvků 1 inzerát 28.12.18 21:00

Zkus koupit lubrikacni gel…cim vic to tam dole bude promazanejsi tim to bude i lepsi…a jestli ani tohle nepomuze tak proste do konce tehu bez sexu no.

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 2236 příspěvků 28.12.18 21:10

Sex je pro mě sprostý slovo, už abych měla po porodu :lol:

anavi13
Závislačka 3269 příspěvků 28.12.18 21:27

Řekla bych, že tě bolí proto, že se nedokážeš uvolnit kvůli miminku. Mě teda i v bolel orgazmus, takže jsem ho raději vynechala. My v těhotenství prakticky sex nemáme. Ze začátku rizikové těhotenství, takže zákaz sexu a pak s prvními pohyby miminka je sex partnerovi nepříjemný, takže ho prostě nemáme. Ale nemůžu se dočkat až bude po šestinedělí, hrozně moc nám to oběma chybí :lol: být tebou zkuste třeba jen orální sex, ale nemá cenu se tím teď trápit ;)

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1136 příspěvků 28.12.18 22:43

Tak my teda prosexovali cele těhotenství a naopak jsem si to užívala a později to byla jedna z mala věci, která mi dělala radost, když mě bolely zada. Zkus nemyslet na miminko, nic mu to fakt neudělá. My sexovali tak 3× týdne až do porodu a malý má půl roku a vypadá normálně a když se narodil, tak dulky na hlavě taky neměl :lol: zkusit nějakou polohu, která ti nebude vadit. Mě vadilo vidět si břicho, takže jsme byli většinou na pejsky a bylo po problému ;)

Anonym1059
Nováček 5 příspěvků 28.12.18 22:49
@Verurizeckova píše:
Tak my teda prosexovali cele těhotenství a naopak jsem si to užívala a později to byla jedna z mala věci, která mi dělala radost, když mě bolely zada. Zkus nemyslet na miminko, nic mu to fakt neudělá. My sexovali tak 3× týdne až do porodu a malý má půl roku a vypadá normálně a když se narodil, tak dulky na hlavě taky neměl :lol: zkusit nějakou polohu, která ti nebude vadit. Mě vadilo vidět si břicho, takže jsme byli většinou na pejsky a bylo po problému ;)

To je orave problem , me prijde ze na to nemyslim , :D ale pak kdyz neco zacne tak se bojim ze to bude bolet a uz to nejde … ono kdyz je to bez vzrůša tak to hold neni to pravy orechovy :nevim: a ja jsem pak cela odrena ,
No priste musime vic zkoumat jaka ta poloha bude vonco a lubrikant nejspis no:D. Ted se teda jen modlím abych ho k něčemu přiměla po ty posledni nehodě … :roll:

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1136 příspěvků 28.12.18 22:57

@Anonym1059 no tak vidíš ze na to myslíš :) bojis se předem, tak jako 99,9% žen po po porodu včetně mě… a i když jsem byla šitá jak blázen, tak to nebylo vůbec tak hrozné jak jsem čekala. Použij nějaké mazatko a myslím si ze polohu zezadu miluje téměř každý chlap, tak se někde nastav a je to :lol: min myšlenek, víc praxe a bude to dobrý ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >