Bolestivy sex zezadu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.18 14:27
Bolestivy sex zezadu

Ahoj, ma tu nekdo potiz s bolestivym sexem? Ja mam problem s polohou zezadu, jak pritel zrychli nebo je drsnejsi hned to jakoby stipa. Jsem dost uzka a pritel trochu vice obdareny. Nejake rady jak na to aby jsme si tuto polohu uzili bez bolesti?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Evickamicka
Kecalka 148 příspěvků 16.11.18 14:31

Co zkusit lubrikant?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.18 14:33

@Evickamicka to mi nepomaha, prijde mi to hrozne takove kluzke :,( a jeste vic to boli

PHV
Kecalka 377 příspěvků 16.11.18 14:34

Já mám dělohu zakloněnou dozadu a taky to zezadu bolí, ale v břiše ..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.18 14:35

@PHV aha tak me vylozene tam dole jakoby vzadu to vzdy stipne :(

P4ja
Kelišová 6583 příspěvků 16.11.18 14:43
@Anonymní píše:
Ahoj, ma tu nekdo potiz s bolestivym sexem? Ja mam problem s polohou zezadu, jak pritel zrychli nebo je drsnejsi hned to jakoby stipa. Jsem dost uzka a pritel trochu vice obdareny. Nejake rady jak na to aby jsme si tuto polohu uzili bez bolesti?

Ohleduplného přítele.

Tunrida
Hvězda diskuse 48017 příspěvků 16.11.18 14:44

A je nutné praktikovat sex stylem, který je bolestivý? :nevim:

P4ja
Kelišová 6583 příspěvků 16.11.18 14:46
@Tunrida píše:
A je nutné praktikovat sex stylem, který je bolestivý? :nevim:

Taky si říkám … Proč to nepíše chlap?? Jak na tuhle polohu, aby to partnerku nebolelo ?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.18 14:50

prosím anonym
mě tahle poloha začala bolet až po druhém cs, ale tak že mám pocit že mám nůž ve vaječníkách a děloze, jsem zvědavá co mi mudr poví

P4ja
Kelišová 6583 příspěvků 16.11.18 14:52
@Anonymní píše:
prosím anonym
mě tahle poloha začala bolet až po druhém cs, ale tak že mám pocit že mám nůž ve vaječníkách a děloze, jsem zvědavá co mi mudr poví

TAk je to možné, že tam jsou změny. Buď se to upraví a nebo ti doktor řekne a nebo to zůstane tak. :( Holt nám mateřství někdy dá zabrat, ale stojí to za to :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.18 14:56
@P4ja píše:
TAk je to možné, že tam jsou změny. Buď se to upraví a nebo ti doktor řekne a nebo to zůstane tak. :( Holt nám mateřství někdy dá zabrat, ale stojí to za to :)

je to rok a půl takže se to asi samo už neupraví,no děti nás ničí :think:

P4ja
Kelišová 6583 příspěvků 16.11.18 14:57
@Anonymní píše:
je to rok a půl takže se to asi samo už neupraví,no děti nás ničí :think:

TAk uvidíš, co ti řekne doktor. Nicméně, ještě existuje spousta dalších poloh :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.18 14:59
@P4ja píše:
TAk uvidíš, co ti řekne doktor. Nicméně, ještě existuje spousta dalších poloh :D

jasně

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16725 příspěvků 16.11.18 15:05
@Anonymní píše:
je to rok a půl takže se to asi samo už neupraví,no děti nás ničí :think:

mě tahle poloha začla dělat potíže i po normálních porodech :think:? Někdy je to v pohodě, jindy ne - asi záleží i na fází cyklu :think: Manžel bud zbrzdí, nebo uděláme změnu :think:
Holt dan za mateřství, ale zas ne tak velká ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.18 15:07
@pe-terka píše:
mě tahle poloha začla dělat potíže i po normálních porodech :think:? Někdy je to v pohodě, jindy ne - asi záleží i na fází cyklu :think: Manžel bud zbrzdí, nebo uděláme změnu :think:
Holt dan za mateřství, ale zas ne tak velká ;)

zajímavý že tahle poloha tak zlobí po porodech, ale tak u mě je to už několikátý dar za mateřství a upřímně taková poslední kapka :think:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečce Nele Boudové se rozpadlo po necelých dvou letech manželství. Má prý jiného

Není tomu tak dávno, co si Nela Boudová (51) pochvalovala, že se stačila... číst dále >

Introvert Vetchý ukázal manželku. Sexbomba s odzbrojujícím úsměvem!

Ondřej Vetchý bezesporu patří k nejlepším českým hercům, také ale k těm... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >