Bolestivý zánět, nebo něco jiného?

24574
15.3.17 17:34

Bolestivy zanet nebo něco jiného?

Holky jsou si pro radu jsem vyřízena. :,( Předevčírem mě v noci chytla brutální bolest až se mi udělalo špatně. Po chvilce to přišlo a byl klid. Včera to přišlo opět k večeru a od té doby to trvá porad na chvilku to přestane ale těch chvilek moc není. Dnes jsem letěla k zubaři..kaz to není prý mám velký zánět v dasni ale ten by bolet nemel. Vyvrtala mi starou plombu jestli není tam něco..jak to bylo umrtvene bylo to ok…teď už umrtveni preslo a je to porad samé a už cítím ze je to fakt v dasni :(Ibalgin ani Paralen nepomáhá. Jsem vyřízena a nevim co s tím ani hřebíček. Máte některá zkušenost ze by toto udělal zánět? Kaz tam nikde nemam a bolest je to takova ze se mi dělá špatně a bolí celá tvar občas to vystřelí až k uchu. Poradíte co s tím nebo jak to řešit? Moje zubarka má teď volno do příštího patku takže budu muset jinam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

9320
15.3.17 18:49

A nemůže to být zánět trojklaného nervu nebo zánět dutin :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
24574
15.3.17 18:52

To netusim nejsem lékař :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
458
15.3.17 19:21

Já bohužel tuto zkušenost mám a měla jsem to taky zánět v dasni nad zubem. Zub mi nejdříve vyvrtal a otevřel, že se to snad zklidní. Bohužel bolest trvala druhý den mi zub vytrhl. Když ho vytrhl byl na kořeni velký váček a měla jsem už i zánět na okostnici. To oskrabl, vyčistil a potom zašil. Dostala jsem antibiotika a ještě jedny prášky. Bolest to byla tehdy šílená :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.3.17 19:52

Taky jsem měla něco podobného, neměla jsem to teda až v kosti, každopádně mě zubař ten zub vyvrtal, zaplomboval…ale špatně vyčistil /takže se mi dělal váček/ a po dvou letech stejný problém, ale už u jiné zubařky. Bohužel mi to pravděpodobně tenkrát nezačistil pořádně a ještě se mu tam zlomil kus náčiní který tam zůstal :lol: a s tim to i zaplomboval a já po dvou letech u zubařky v Praze platila za záchranu jedné sedmičky 12 tisíc :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25
19.3.17 00:16

na zápaly - derivačný kúpeľ

@Crystal87 Ak ste ešte neprišli o zub, tak riešením na všetky typy zápalov je tzv. derivačný kúpeľ.
informácie nájdete na internete napríklad tu: ****
tam zistíte, že vyšla aj kniha. Samozrejme rieši práve aj Váš problém.
Vo Vašom prípade odporúčam derivačný kúpeľ každé 4 hodiny (lebo asi aj tak neviete pracovať :( s takou bolesťou). Účinok je veľmi rýchly.

edit admin - odstraně odkaz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama