Bolestivý zub v těhu

28
5.11.19 20:03

Bolestivý zub v těhu

Ahoj holky, včera jsem byla u zubare a měla jsem díru v zubu jelikož mi vypadla předtím plomba a nemohla jsem jít k zubaři protože jsem byla na začátku v rizikovém těhu.. a trošku mi v tom zarostla dáseň tak mi to znovu vyvrtal a vyčistil kanálky ale teď mě to bolí a jelikož jsem ve 25+4tt tak nevím jaký prášky na bolest mužů nebo nemůžu ???? vzala jsem si paralen ale ten vůbec nezabírá, hřebíčky taky ne ???? a to jdu na konci měsíce na dodělaní takže zase budu trpět :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

248
5.11.19 20:09

Ta bolest by měla do dvou dnů ustoupit. Pokud by to mělo dál hodně bolet, zajděte znovu k zubaři.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
5.11.19 21:07

@Beata.xy no bojím se ze tam mám zánět :frowning2:️ Mám nějakou divnou dáseň od toho takové podrazděné ale mozna to je jen od toho hřebíčku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.11.19 21:09

Jaká je ta bolest? Tupá? Ostrá?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
5.11.19 21:15

@růžový achát nevím přesně jak to popsat, tepe mě v něm, štípe to jakoby a tlačí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.11.19 21:18

Ten zub je zavřenej něčim? Je tam provizorní výplň?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
6.11.19 00:45
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.11.19 00:56

Vyndej to z toho zubu nejakym dlatem, je to měkký. Vyndej z toho tu vložku ať se tomu uleví a švihej pak k doktoru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
693
6.11.19 14:39

Deci čer. vína, do něho nastrouhej kousek zázvoru,5 hřebíčků, vařit 3min. 15min. vyluhovat, scedit do sklenice od přesnidávky.
Po vychladnutí se cucne minimální množtví a cedí cca 5 minut přes bolavý zub a vyplivne, toto se opakuje tak dlouho, dokud bolest nepřejde, funguje to opravdu dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.11.19 16:28
@Dalibor7 píše:
Deci čer. vína, do něho nastrouhej kousek zázvoru,5 hřebíčků, vařit 3min. 15min. vyluhovat, scedit do sklenice od přesnidávky.
Po vychladnutí se cucne minimální množtví a cedí cca 5 minut přes bolavý zub a vyplivne, toto se opakuje tak dlouho, dokud bolest nepřejde, funguje to opravdu dobře.
:roll:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama