Bolí kdyz vam da nekdo klicema po hlave?

Anonymní
22.4.21 23:46

Bolí kdyz vam da nekdo klicema po hlave?

Nebojte taky moc nechapu co mne to napadlo za otazku :lol: ale myslite treba ze jako na mensi sebeobranu by to mohlo stacit? :lol: treba jdete a nekdo se na vas vrhne nebo neco a bude utikat k vam a vy se nemuzete nijak ubranit protoze u sebe nic nemate treba ani peprak apd… A jedine co drzite v ruce jsou klice treba na nejakem provasku a jsou tam treba jenom 3 klice… Tak kdyz pujde ten utocnik k vam a vy svihnete tema klicema o jeho hlavu… Myslite ze ho to treba bude nejak bolet nebo neco a budete mit cas na to aby jste zrdhli? Ze ho to treba nejak zadrzi protoze ho to bude trosku bolet? :lol: omlouvam se za tuto hloupou otazku… Ale opravdu tahle otazka my lezi v hlave uz asi tyden a nemuzu se ji nijak zbavit :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6839
22.4.21 23:48

Ne nebolí to :lol: asi záleží jakou silou a pod jakým úhlem a kam útočníka trefis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8181
22.4.21 23:50

Lepší je si dát ty klíče mezi prsty (jeden klíč do mezery hrotem ven), sevrit dlaň a dát mu takto ránu do obličeje.

Příspěvek upraven 22.04.21 v 23:51

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4059
22.4.21 23:51

Tři klíče bolet nebudou, to spíš fakt svazek hodný kastelána na hradě, to už asi bolí. Spíš se radí dát si ty klíče mezi prsty a při obraně zkusit použít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4059
22.4.21 23:51

@JancaS84 byla si rychlejší :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
877
22.4.21 23:52
@Anonymní píše:
Nebojte taky moc nechapu co mne to napadlo za otazku :lol: ale myslite treba ze jako na mensi sebeobranu by to mohlo stacit? :lol: treba jdete a nekdo se na vas vrhne nebo neco a bude utikat k vam a vy se nemuzete nijak ubranit protoze u sebe nic nemate treba ani peprak apd… A jedine co drzite v ruce jsou klice treba na nejakem provasku a jsou tam treba jenom 3 klice… Tak kdyz pujde ten utocnik k vam a vy svihnete tema klicema o jeho hlavu… Myslite ze ho to treba bude nejak bolet nebo neco a budete mit cas na to aby jste zrdhli? Ze ho to treba nejak zadrzi protoze ho to bude trosku bolet? :lol: omlouvam se za tuto hloupou otazku… Ale opravdu tahle otazka my lezi v hlave uz asi tyden a nemuzu se ji nijak zbavit :lol:

To uz je lepsi si ty tri klice dat mezi prsty a drapnout tim treba do obliceje 😀 Hodit tri klice na provazku nebude mit zadny efekt. To byste se musela hodne sikovne trefit, aby to bolelo 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
440
22.4.21 23:57

Cestou kup větší kus mraženého masa, hoď ho do látkové tašky a pak se jen rozmáchni… Asi půjdu spát, nic lepšího mě nenapadlo :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
440
23.4.21 00:00

@Martha03
Já už to vidím, jak půjde, vrhne se na ní nějakej blbeček, a ona bude mít tak čas si dávat klíče mezi prsty, nesmysl…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4059
23.4.21 00:05

@Hiavnaan no tak samozřejmě tohle děláš preventivně už dopředu, ne ve chvíli kdy na tebe někdo běží… To je snad logické. Tak stejně jako když jdu za tmy domu, tak si dám do ruky pepřák a ne až ve chvíli, kdy mě někdo napadne a já mu řeknu „počkej moment, něco si vyndám a pak můžeme pokračovat“ :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
440
23.4.21 00:08

@Martha03
No to jo, ale i tak nevím zda by mi ty klíče mezi prsty drželi celou dobu. Navíc každý jsme jiný, já bych se leknutím zbláznila a na nějaké klíče bych zapomněla, kdo uteče, vyhraje :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5416
23.4.21 00:12
@Hiavnaan píše:
@Martha03
No to jo, ale i tak nevím zda by mi ty klíče mezi prsty drželi celou dobu. Navíc každý jsme jiný, já bych se leknutím zbláznila a na nějaké klíče bych zapomněla, kdo uteče, vyhraje :D

Tak to se radeji vrať k té tašce s mraženým masem :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.4.21 00:15

@Hiavnaan Tohle presne u mne vitezi, nemam cas na zadny peprak, paralyzer, klice apd :lol: kdyz se na mne treba nekdo v minulosti vrhnul tak jsem v ten moment ztuhla a i kdyz jsem drzela v ruce neco cim bych utocnika mohla trefit tak jsem to radsi upustila a bezela jsem co nejrychleji jak to slo… Nemnela jsem na to tu silu to pouzit proste vzdy jsem ztuhla a nemohla jsem se hybat teda na utikani to neplatilo to se jeste dalo :lol: takže jsem radsi utekla jak zbabela…vzdy jsem pak litovala proc jsem to nepouzila a utekla jsem :zed: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
7463
23.4.21 00:18

Legrační představa, jak na ženu vybafne útočník a ty ho pácneš klíčema na provázku. :mrgreen: Věřím, že ho to trochu zabolí, ale ne natolik, abys ho omráčila. Možná se údivem na vteřinu zarazí, ale jestli by to stačilo na útěk, toť další otázka. Ale být já tou napadenou osobou, zůstanu strnulá v šoku a neudělám nic, ani kdybych měla v ruce cihlu. :oops: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5416
23.4.21 00:23
@Anonymní píše:
@Hiavnaan Tohle presne u mne vitezi, nemam cas na zadny peprak, paralyzer, klice apd :lol: kdyz se na mne treba nekdo v minulosti vrhnul tak jsem v ten moment ztuhla a i kdyz jsem drzela v ruce neco cim bych utocnika mohla trefit tak jsem to radsi upustila a bezela jsem co nejrychleji jak to slo… Nemnela jsem na to tu silu to pouzit proste vzdy jsem ztuhla a nemohla jsem se hybat teda na utikani to neplatilo to se jeste dalo :lol: takže jsem radsi utekla jak zbabela…vzdy jsem pak litovala proc jsem to nepouzila a utekla jsem :zed: :lol:

Především jsi to měla hlasit na policii to napadení. To tady píšeš, jakoby se ti to dělo čas od času normálně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.4.21 00:37

@Trojlístek Vse je nahlaseno ☺️ psala jsem,,v minulosti" :wink: takze to bylo hodne davno… A nechapu zas kde vidite ze to tu pisu jak kdyby se mi to delo 24/7 a ja kdyby tak vam to muze byt uplne jedno, vy jste v moji situaci nebyla ;) takze mi nerikejte co mam a nemam delat.. Pokud se vam neco nelibi tak staci to ignorovat :palec:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat