Bolí mě koleno i po dvou injekcích :-(

Anonymní
14.6.13 20:20

Bolí mě koleno i po dvouch injekci :-(

Ahojky holky, bolí mě koleno a ta bolest z kolene mě vystřeluje až do kyčle. Doktor mě opíchal koleno a dal injekci do zadku ve středu, nepomohlo mi to, ve čtvrtek jsem šla na rentgen, podle doktora neukázal nic, dal mi injekci do zadku opět nepomohla. zda se mi to čím, dál horší. Doktor mi dal nějaké sumaky do vody na bolest a čípky, jenže ty nejspíše nebudu moci brát :( :,(, protože mi nedělají dobře, co s tím

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14771
14.6.13 20:23

Změnit doktora :nevim: zajít jinam…blbý je že bude víkend, tak leda někam do nemocnice :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.6.13 20:24
@ajka a Domi píše:
Změnit doktora :nevim: zajít jinam…blbý je že bude víkend, tak leda někam do nemocnice :nevim:

jenže ja jsem byla u dvou doktorů :-(, co mi dávaly injekce, prostě na dvě věci. Oni mi dávali injekce i na doma, a le to ybch musela mít zdravotníka(sestru zdravotní) a je pitomá jsem si neuvědomila, že jednoho znám, ach jo :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.6.13 20:25

a nevíte co by to mohlo být za nemoc

• Citovat
  • Nahlásit
14771
14.6.13 20:59

V tomhle odborník nejsem, neporadím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36876
15.6.13 07:16
@ajka a Domi píše:
V tomhle odborník nejsem, neporadím

promin, ale jak muzes teda radit zmenit doktora? jak muzes posoudit, ze nepostupuje spravne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36876
15.6.13 07:23
@Anonymní píše:
Ahojky holky, bolí mě koleno a ta bolest z kolene mě vystřeluje až do kyčle. Doktor mě opíchal koleno a dal injekci do zadku ve středu, nepomohlo mi to, ve čtvrtek jsem šla na rentgen, podle doktora neukázal nic, dal mi injekci do zadku opět nepomohla. zda se mi to čím, dál horší. Doktor mi dal nějaké sumaky do vody na bolest a čípky, jenže ty nejspíše nebudu moci brát :( :,(, protože mi nedělají dobře, co s tím

hele bohuzel dokavad koleno neni vyslovene na operaci ci vymenu, tak se neda delat nic nez davat leky proti bolesti, obstriky a rehabilitovat. V prvni fazi se jednoznacne davaji leky na bolest, pokud nezabiraji, musis se tam vracet - i tim das najevo, jak intenzivni pozize mas. o vikendu klidne do spitalu.
ortoped zhodnoti i pripadny otok, zarudnuti, zvysenou teplotu, jestli se nejedna o zanet - verme tomu, ze to zhodnotil spravne.
urcite teč casem posle 1) rehabilitovat 2) na neurologii, aby se vyloucila bederni plotna. Skutecne bolest od kycle ke koleni se muze splest s drazdenim korene L4 - tady muze napomoci test na brisni lis - kdyz zakasles ci zatlacis na velkou, vystreli bolest do do nohy? a druhy test napinaci manevry - lehni si na bricho a nekdo at ti zvedne nohu nahoru (do zanozeni) - vysteli bolest do nohy? Pokud ano a ano (nebo alespon jedno ano), tak klidne i o vikendu doval na neurologii do spitali, mozna te spasi obstrik patere.
Ortoped te asi taky mozna posle na artroskopii, to ale podle jeho uvazeni, temto indikacim nerozumim.
Nicmene jako prvni krok u bolesti kloubu je opravdu spravne podat lek na bolest, to je spravny postup a duvod menit lekare zde nevidim - jiny by to neudelal jinak. Musis se tam zkratka furt vracet, kdyz to furt boli a leky nezabiraji, k dispozici je cela paleta leku ruzne sily, tak se netrap sama doma a dojed do spitalu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14771
15.6.13 08:03

Pudloslavo, to nebylo myšleno nějak zle proti tomu doktoru, ale někdy je lepší mít názor i od jiného lékaře. :nevim: bylo to psáno že byla jen u jednoho, ale to je fuk, asi jsi z ortopedie, když máš k tomu tolik informací, já dělám jen internu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36876
15.6.13 10:40

@ajka a Domi ja jsem neurolog, ale nezlob se na me, ale rada „zmenit lekare“ mi prijde jako typicky laická emiminovska.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14771
15.6.13 12:06

Bohužel není a i v praxi se setkávám se seky u doktorů, takže proto ;) koleno je docela dost důležitý kloub na to aby se něco zanedbalo, chodit musí celý život :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36876
15.6.13 12:09

@ajka a Domi rekneme ze na to se nase nazory rozchazeji - teda na tu prvni cast sdeleni. koleno samozrejme dulezite je, ale kdyz sama necemu nerozumim, nemohu hodnotit praci nekoho, jehoz je to oborem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14771
15.6.13 12:16

OK

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.6.13 18:20
@Pudloslava píše:
@ajka a Domi rekneme ze na to se nase nazory rozchazeji - teda na tu prvni cast sdeleni. koleno samozrejme dulezite je, ale kdyz sama necemu nerozumim, nemohu hodnotit praci nekoho, jehoz je to oborem.

TAk jsem se rozhodla informovat o mém zdr. stavu. Bolest kolene je pořád v kyčli, (chodit je nadlidský úkol) a pokračuje až dolů k noze, a je to čím dal horší. Ty léky na noc nemůžu brát(pálí mě břicho a potom se z toho poozvracím), takže jsem úplně bezradná, spát v noci nemůžu vůbec, nemůzu ani ležet, bolí to jako svina a nevím, co s tím, zítra jdu k dr., ale nevím, co mi s tím provede, z té bolesti jsme smutná a chce se mi z toho brečet :,( :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.6.13 11:12
@Pudloslava píše:

Jinak ja jsem z pidi města, ale ten pán ortoped sem jezdí z Nemocnice v HAvlíčkově Brodě

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat