Bolí mě spodní záda, stehna, lýtka

963
4.4.21 12:37

Boli me spodni zada, stehna, lytka

Pripadam si jako simulant, ale zeptam se stejne.. V patek sem se probudila a bolely me zada spodni jakoby jak jsou SI klouby tesne nad zadkem a trosku jak kdyby to vystrelovalo do nohy, ze me bolelo koleno i jekoby lytko a holen. Myslela jsem, ze to mam prelezene a nebo skriply nerv, ale zacalo to do druhe nohy taky. Nebyla to nejak intenzivni bolest, ze bych omdlevala, ale bylo to dost neprijemne. Z patku na sobotu jsem skoro nespala protoze pri kazde poloze me chytalo jakoby mravenceni do zad a nohou. Vcera jsem byla se psem na prochazce a bylo to lepsi, ale nic moc. V noci opet stejne. Dneska bych rekla, ze je to o chlup lepsi, ale stejne citim lytka jak po kreci.

Uplne se me nechce otravovat obvodni, kde bude mraky nakazenych a nemocnych, ale nevim co s tim. Pokud to do par dni nezmizi asi budu muset. Zkousela jsem se protahnout, projit se i si zacvicit a bylo to horsi paradoxne.

Jedine co me napada, ze mam zvysenou kyselinu mocovou, ale DNA se projevuje bolesti a otokem kloubu…

Nesetkal se s tim nekdo? Jak rikam, zatim to neni tak akutni abych sla na pohotovost, ale kdyby nekdo vedel cim to budu rada… Horcik a vitaminy beru, takze deficitem to nebude…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4603
4.4.21 12:50

Me naposled bolely svaly noh i ramena kdyz jsem mela coronu jinak nikdy..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3777
4.4.21 12:51

Mam to taky, už léta, dřív mi stačilo protáhnout se a uvolnilo se to, teď mě to bolí skoro každej den, ale je to tím, že se nehýbu. Dřív jsem tak nějak pravidelně cvičila. Střílí mi to do kyčle, občas. Co s tím nevím, zkus cvičit, ale než začneš, poradila bych se s doktorem. Aby sis neublížila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7484
4.4.21 12:55

Asi by to mohl bejt bloklej nerv v pateri, mozna blbne plotynka nejaka a to je nasledek…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
963
4.4.21 13:00
@lilith1 píše:

Me tohle taky napadlo. Jsem i dost unavena, ale ja na unavu trpim dost casto, kdy pres tyden nespim a pak dospavam pres vikend.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
963
4.4.21 13:00
@Tarjei píše:
Asi by to mohl bejt bloklej nerv v pateri, mozna blbne plotynka nejaka a to je nasledek…

Ja si taky myslela nerv, ale to by me bolelo jen na jedne strane ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7484
4.4.21 13:18

@V anda z ty plotynky primo vychazej nervy z michy..kdyz se ta plotynka soupne tzn vyhrezava, muze se to skripnout obratlema ten nerv a muzou bolet obe nohy. Zalezi co za nerv presne je tam skripnuto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
963
4.4.21 13:33
@Tarjei píše:
@V anda z ty plotynky primo vychazej nervy z michy..kdyz se ta plotynka soupne tzn vyhrezava, muze se to skripnout obratlema ten nerv a muzou bolet obe nohy. Zalezi co za nerv presne je tam skripnuto.

A co s tim? Krom jit k doktorovi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4603
4.4.21 14:19
@lilith1 píše:

Jenze to by si mela pravdepodobne i jine priznaky..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7484
4.4.21 14:26

@V anda no tyjo pokud by to byla ta plotynka, chtelo by to doktora..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
963
4.4.21 22:21

Dala jsem si horkou vanu a dost lepsi. Nechapu cim to.
Nemuze to byt prolezelou matraci? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
447
7.4.21 20:26

Může to být čímkoliv, třeba máš lekhou dysbalanci a přetížení svalu a teď se to začalo víc projevovat. Klidně i špatná matrace, ploché nohy,… Příčinu kolikrát ani lékař nenajde, když je to nějaký jednorázový problém. Mě na tyhle jednorázový bohužel dávali na ortopedii leda tak prasky na bolest.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1750
7.4.21 20:30

Já to měla též při covidu. Trochu mě bolelo v krku a díky té bolesti v zádech jsem šla na test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat