Bolí vás vnitřní vyšetření ?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
22.10.21 13:45

Bolí vás vnitřní vyšetření ?

Ahoj, jsem 38+3 tt, dneska jsem byla poprvé v poradně v porodnici. Když mě moje gynekoložka kontrolovala uvnitř, vždy používala gel a bylo to bezbolestné, jako samozřejmě jsem to cítila, ale nedalo se říct, že by to bolelo…Dneska, když mě kontrolovala doktorka z porodnice, tak si vzala jen rukavici, bez gelu, bez ničeho a musím říct, že takovou bolest jsem teda absolutně nečekala. Ještě si neodustila poznámku, at se uvolním :roll:, že tam tudy má za chvíli projít celý dítě :zed: :mrgreen:. No, nijak jsem to nekomentovala…cítila jsem spodek ještě dlouho potom, co jsem byla z ordinace venku. Taky vás to tak bolí? Nebo to bylo doktorkou? Je fakt, že byla celkově taková rázná, všechno šup, šup…Jo a ještě jsem se chtěla zeptat, jestli se vám některé rozběhl porod třeba do pár dní, přesto, že vám doktor řekl, že hrdlo je úplně uzavřené, nepřipravené…? Měla jsem včera večer i v noci poslíčky, mám už asi 14 dní občas, ale včera už to bolelo silněji, tak jsem naivně doufala, že mi třeba řekne, že se to už chystá a prý vůbec :mrgreen: :palec:. Děkuju za odpovědi :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12068
22.10.21 13:48

Jo v porodnici jsou strasni sadisti. Taky jsem tam vždycky zaryvala nehty do lehatka, měla jsem pocit že tam snad strkaji tu ruku po loket.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
720
22.10.21 13:51

Lekar me nikdy behem tehotenstvi vnitrne nevysetroval. Podle nej 20let prezita praktika. Promin, ze neodpovidam na dotaz, ale je blby, kolik zen nema informaci, ze neni potreba, aby se v nich nekdo hrabal.
A o tom co se chysta a nechysta… Nekdo chodi dva mesice s otevirajicim se cipkem a prenasi, takze je to takovy vesteni z kristalovy koule.

Příspěvek upraven 22.10.21 v 13:53

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8693
22.10.21 13:53

No já se u porodu prostředního syna v Motole lehce natahovala s pa, byla surová ale doktor ne..jsem řekla, že si počkám na něj, a ona se mi snažila dát kolena od sebe aby mě mohla vyšetřit…nedala, mám sílu v nohách :D..v porodnici jsou občas řezníci..ale určitě ne všichni, neboj…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.21 13:55

@misuled Vím, že spousta žen vnitřní vyšetření odmítá, ani mně ho moje doktorka ze začátku těhotenství nědělala, ale po tom 20 týdnu začala, aby poznala, kdyby se zkracoval čípek a hrozilpředčasný porod :think:. Na tom nevidím nic špatného, byla jsem tak víc v klidu, že je vše ok… zakl.

• Citovat
  • Nahlásit
23576
22.10.21 13:56
@misuled píše:
Lekar me nikdy behem tehotenstvi vnitrne nevysetroval. Podle nej 20let prezita praktika. Promin, ze neodpovidam na dotaz, ale je blby, kolik zen nema informaci, ze neni potreba, aby se v nich nekdo hrabal.
A o tom co se chysta a nechysta… Nekdo chodi dva mesice s otevirajicim se cipkem a prenasi, takze je to takovy vesteni z kristalovy koule.Příspěvek upraven 22.10.21 v 13:53

Podle mé lékařky zase hrubé zanedbání péče. Bez toho se nepozná hrozící předčasný porod. Tak si vyber, kdo má a nemá informace…

Takovýho sadistu jsem v porodnici zažila a už nikdy bych ho na sebe nenechala sáhnout. Jela jsem do jiné prodnice, kde vyšetření nebolí a nemají u toho blbý kecy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
720
22.10.21 13:57
@Anonymní píše:
@misuled Vím, že spousta žen vnitřní vyšetření odmítá, ani mně ho moje doktorka ze začátku těhotenství nědělala, ale po tom 20 týdnu začala, aby poznala, kdyby se zkracoval čípek a hrozilpředčasný porod :think:. Na tom nevidím nic špatného, byla jsem tak víc v klidu, že je vše ok… zakl.

Podle meho lekare to vidi na ultrazvuku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23576
22.10.21 13:59
@misuled píše:
Podle meho lekare to vidi na ultrazvuku

Takže ti dělá každý měsíc ultrazvuk…tak to zas nepovažuju za nic bezpečnýho já…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35526
22.10.21 14:00
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem 38+3 tt, dneska jsem byla poprvé v poradně v porodnici. Když mě moje gynekoložka kontrolovala uvnitř, vždy používala gel a bylo to bezbolestné, jako samozřejmě jsem to cítila, ale nedalo se říct, že by to bolelo…Dneska, když mě kontrolovala doktorka z porodnice, tak si vzala jen rukavici, bez gelu, bez ničeho a musím říct, že takovou bolest jsem teda absolutně nečekala. Ještě si neodustila poznámku, at se uvolním :roll:, že tam tudy má za chvíli projít celý dítě :zed: :mrgreen:. No, nijak jsem to nekomentovala…cítila jsem spodek ještě dlouho potom, co jsem byla z ordinace venku. Taky vás to tak bolí? Nebo to bylo doktorkou? Je fakt, že byla celkově taková rázná, všechno šup, šup…Jo a ještě jsem se chtěla zeptat, jestli se vám některé rozběhl porod třeba do pár dní, přesto, že vám doktor řekl, že hrdlo je úplně uzavřené, nepřipravené…? Měla jsem včera večer i v noci poslíčky, mám už asi 14 dní občas, ale včera už to bolelo silněji, tak jsem naivně doufala, že mi třeba řekne, že se to už chystá a prý vůbec :mrgreen: :palec:. Děkuju za odpovědi :srdce:

Tvoje lékařka má zájem na tom, aby tě to nebolelo aby ses vracela, nedala jí ošlivé hodnocení na známý lékař atd.

Personálu porodnice je to jednou. Je to velkovýrobna a pokud nejsi nějaký kulich, nemažou se s tebou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
720
22.10.21 14:04

@Janli ano, dela mi pri kazdem kontrole nekolikavterinovy ultrazvuk…

A mimochodem ve 38.tydnu asi predcasne neporodi. Akorat cesta k hamiltonum bez zeptani, o kterych se tu pise dost casto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26462
22.10.21 14:08

Jo moje Dr je celkem ohleduplna, ale v porodnici se s tím nemažou, tam mi to nebylo příjemné snad od nikoho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
875
22.10.21 14:12
@Janli píše:
Takže ti dělá každý měsíc ultrazvuk…tak to zas nepovažuju za nic bezpečnýho já…

A co je na něm nebezpečného?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4483
22.10.21 14:24
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem 38+3 tt, dneska jsem byla poprvé v poradně v porodnici. Když mě moje gynekoložka kontrolovala uvnitř, vždy používala gel a bylo to bezbolestné, jako samozřejmě jsem to cítila, ale nedalo se říct, že by to bolelo…Dneska, když mě kontrolovala doktorka z porodnice, tak si vzala jen rukavici, bez gelu, bez ničeho a musím říct, že takovou bolest jsem teda absolutně nečekala. Ještě si neodustila poznámku, at se uvolním :roll:, že tam tudy má za chvíli projít celý dítě :zed: :mrgreen:. No, nijak jsem to nekomentovala…cítila jsem spodek ještě dlouho potom, co jsem byla z ordinace venku. Taky vás to tak bolí? Nebo to bylo doktorkou? Je fakt, že byla celkově taková rázná, všechno šup, šup…Jo a ještě jsem se chtěla zeptat, jestli se vám některé rozběhl porod třeba do pár dní, přesto, že vám doktor řekl, že hrdlo je úplně uzavřené, nepřipravené…? Měla jsem včera večer i v noci poslíčky, mám už asi 14 dní občas, ale včera už to bolelo silněji, tak jsem naivně doufala, že mi třeba řekne, že se to už chystá a prý vůbec :mrgreen: :palec:. Děkuju za odpovědi :srdce:

nebylo to prijemne, ale nebolelo. Jinak nejak po obede v nemocnici na monitoru klidek, nic se nechysta a uvdiime se za tyden, odpoledne odesla zatka… od pulnoci poslicci a dalsi pulnoc byl kluk na svete, Sel skoro o tyden driv

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.10.21 14:25

@misuled Mě taky dělá každý měsíc kontrolní UZ a je to naprosto bezpečné.. určitě bezpečnější, než někde trajdat se zkráceným čípkem a taky mi ho měří pomocí UZ.. teď před porodem mě ale vyšetřoval už i vaginálně.. hrdlo a tak..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1697
22.10.21 15:07

Ano boli, muj gyndař je naštěstí citlivý, ale v nemocnici děs, v těhotenstvi mě vyšetřovala doktorka a te jsem teda chytla ruku jak byla necitliva a bylo mi uplne fuk co si bude myslet, navic jsem tam byla hospitalizovana s porezrenim na předčasny porod a spis bych porodila po tom jejim vyšetřeni :zed:.No bala jsem se i jak do mě budou hrabat u porodu během kontrakci a to mi nakonec vubec nevadilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat