Bonadea - kdy začít brát po MS?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

linda.k18
Povídálka 22 příspěvků 07.01.17 11:14
Bonadea - kdy zacit brat po MS?

Ahoj holky :hug: Beru antikoncepci Bonadeu a potrebovala bych vedet, kdy ji mam zacit brat po MS.. :think: Beru ji sice uz dele, ale tenhle mesic jsem si MS poprve presunula a mam v tom nejaky zmatek :roll:..Brala jsem prasky normalne 21 dni + 7 dni oddaleni. Posledni prasek jsem si vzala minulou nedeli, a ve stredu jsem dostala MS…A dnes v sobotu mi ma zkoncit.
Kdy si mam vzit dalsi pilulku? Predem moc dekuju za ready holky :roll: :srdce: :*

Reakce:

kacaaa
Kecalka 312 příspěvků 07.01.17 20:28
@linda.k18 píše:
Ahoj holky :hug: Beru antikoncepci Bonadeu a potrebovala bych vedet, kdy ji mam zacit brat po MS.. :think: Beru ji sice uz dele, ale tenhle mesic jsem si MS poprve presunula a mam v tom nejaky zmatek :roll:..Brala jsem prasky normalne 21 dni + 7 dni oddaleni. Posledni prasek jsem si vzala minulou nedeli, a ve stredu jsem dostala MS…A dnes v sobotu mi ma zkoncit.
Kdy si mam vzit dalsi pilulku? Predem moc dekuju za ready holky :roll: :srdce: :*

Ja bych rekla ze normalne osmy den od posledni tabletky. Tak aby byla 7 dnu pauza. Tudiz v pondeli? :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Zima přeje legínám. Pozor však na odhalený zadek a pestré vzory

Už dávno neplatí, že legíny oblékáme pouze na sport. Díky pohodlnému střihu a... číst dále >