Reklama

Bonprix - zkušenost - nevrací peníze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sarinka83
Kelišová 5748 příspěvků 11.03.18 16:50
Bonprix - zkušenost - nevrací peníze

Maminky dobrý den, jsem zvědavá, pokud nakupujete na BONPRIX na zkušenosti z poslední doby. Já jsem u nich nakoupila před cca 6 týdny plavky za cca 6 tisíc, vše mi ale nesedlo tak jsem v rámci lhůty pro vrácení zboží za 5022 Kč vrátila. Balíček jim došel 13.2. Dodnes nemám peníze vrácené. Neustále mi odpovídají, že mám být trpělivá, že se to řeší s fiannčním oddělením, pak že peníze byly poslané, atd.. ale peníze nedošly. Chtěla bych tedy vědt, zda to řešíte v současné době také a co s tím budeme případně dělat? Psala jsem dotaz na ČOI, a mám v plánu jít podat trestní oznámení - jedná se o 5022 Kč (už je to trestný čin). Jsem tak naštvaná a zklamaná :(

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

dickys
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 11.03.18 16:54

Mně vždycky peníze vrátili a nebyl problém. Ještě bych chvíli počkala s nějakými akcemi.

zuza92
Zasloužilá kecalka 537 příspěvků 11.03.18 17:01

Já objednávala teda asi před půl rokem a peníze vrátili asi během 14 dní možná jim to trvalo i 3 týdny, ale vrátili.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27287 příspěvků 11.03.18 17:03

@sarinka83 objednávala jsem několikrát, vracela ze zásilky pokaždé a peníze vrátili… bez problémů… :nevim: ale naposledy někdy na podzim…

Nicky07
Povídálka 38 příspěvků 11.03.18 17:06

Já posílala zpět zboží asi před měsícem a taky v pohodě vrátili peníze, kolem tří týdnů to trvalo..

srpen89
Ukecaná baba ;) 1728 příspěvků 11.03.18 17:06

Take stejne jako u ostatních. Vzdy bez problemu vracene peníze.

Adrasteia
Závislačka 2723 příspěvků 2 inzeráty 11.03.18 17:07

@sarinka83 Taky jsem vracela, i když ne zrovna v poslední době. Peníze vždy přišly. U Bonprixu měsíc žádnej čas. Ještě bych asi počkala. Určitě by si nedovolily jen tak nevrátit peníze.

debra.morgan
Závislačka 3560 příspěvků 11.03.18 17:10

Nikdy nebyl problem.

a12
Vesmírná mluvilka 31202 příspěvků 11.03.18 17:18

A plavky se muzou vracet jo? V kemennych prodejnach plavky a spodni pradlo vetsinou zpet neberou

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.18 17:18

Nikdy jsem neměla problém, to je mi fakt líto, ale mrkni do skupinky na FB tam to teď někdo řešil taky mám pocit

Anna85
Kecalka 332 příspěvků 11.03.18 17:34

Ja vracela 18.2. za 1500kc a taky se porad nic nedelo. v pondeli jsem tam volala a pry jim to ted nove chodi do zahranici na reklamace nebo co, a tak to dele trva. Podle dodaciho listku to meli dodane, ale na mem uctu to nebylo zaregistrovane.
A pani rikala at jeste dva dny vydrzim, ze to jiste zaregistruji každou chvili. Opravdu to tam ve stredu bylo. A na penize ted musim standardne vyckat do 14 dnu. Zatim nedelam paniku, protoze mi penize vzdy v poradku dorazily.

Verca1901
Kecalka 193 příspěvků 2 inzeráty 11.03.18 17:43

Letos jsem v bonprixu nakoupila zboží, vrátila a peníze došly na účet za cca 3 týdny. Nikdy jsem s nimi neměla problém.

Pennya
Ukecaná baba ;) 1133 příspěvků 6 inzerátů 11.03.18 17:44

Taky jsem nikdy neměla problém, většinou tak do 14 dní..

Uživatel je onlineKonnny
Ukecaná baba ;) 2070 příspěvků 11.03.18 17:45

@Verca1901 3 týdny je teda pěkně dlouho.

Pennya
Ukecaná baba ;) 1133 příspěvků 6 inzerátů 11.03.18 17:46

@a12 mám dojem že tam mají nějaké pravidlo že ze tří kusů plavek už si musíš jedny nechat,,nebo tak nějak,,někde jsem to četla ale ruku do ohně za to nedám

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Jandová po letech na párty: Zvítězila konečně nad svými démony?

Zuzana Jandová (31) bezesporu patří k nejpůvabnějším a nesmyslnějším... číst dále >

Články z Ona Dnes

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >