Booking - jak funguje, rady, zkušenosti

Anonymní
27.11.19 06:57

Booking - jak funguje, rady, zkušenosti

Ahojte, máte někdo zkušenost s objednávání ubytování přes booking? Chtěli jsme s přítelem právě přes tohle, já tomu ale osobně moc nevěřím. Jak to funguje? Zadávala jsem jenom hotely, kde to nechtějí zaplatit předem. To si stáhnout nějaké peníze dopředu/dají příkaz sami? A je tam ta jistota, že kdyžtak zarezervuje, pokoj na nás bude fakt čekat? Neumím si představit, že by řekli, že mají plno a na nás se zapomnělo :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6021
27.11.19 07:08

Bez obav, delala jsem jiz desitky rezervaci a vzdy vse klaplo. A nemam problem ani s platbou predem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17201
27.11.19 07:09

Jezdíme přes booking už několik let, tady i do zahraničí a nikdy nebyl žádný problém. Pokud nechceš platit předem, tak zaplatíš přímo až v ubytování. A vždycky na nás čekalo přesně to, co jsme si zarezervovali, nikdy nebyl problém, takže já jsem s nimi spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32762
27.11.19 07:19

Rakousko-taky dobry :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2466
27.11.19 07:23

Bud v klidu, mame zkusennost s ubytkem pres booking nejen v CR, ale nescetnekrat i v zahranici a vzdy bez problemu. Penize ti zablokuji a pote ti je strhnou. V pripade problemu muzes zavolat na booking a oni ti ho pomohou vyresit, takze bez obav.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
145
27.11.19 07:25

Také jsem s nimi nikdy neměla žádný problém. Když potřebujeme někde ubytování, tak neobjednávám jinde. Vždy jsme měli přesně to, co jsme si objednali a nikdy se nám nestalo, že by na nás zapomněli. Jezdíme přes Booking i do zahraničí a ani tam nikdy žádný problém nebyl, vždy o nás věděli. Jednou jsme jeli do Francie, platili jsme předem 10 000,– a vše v naprostém pořádku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2466
27.11.19 07:30

Jedine, kde jsme meli trosku obavy byla Ukrajina. Meli jsme rezervovany soukromy apartman a ne hotel. Predani klicu probehlo tak, ze nam majitel napsal adresu, kde si mame vyzvednout klice, protoze na nas nemuze cekat. To bylo prvni, co nas desilo, ale klice jsme dostali, tak pohoda. No a pak jsme prijeli k bytovemu domu, kde se nachazel nas apartman a ten byl silenej, tak jsme k apartmanu sli s rozklepanymi koleny, ale vevnitr na nas cekalo presne to, co bylo na fotkach bookingu. Takze vse probehlo v poradku. Penize si strhli po ukonceni naseho pobytu. Jinde v Evrope nas tak adrenalinovy zazitky necekaly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48269
27.11.19 07:31

Mám několik desítek rezervací přes booking, hlavně tedy v Asii. Nebojím se přes ně platit předem. Zatím jsme měli jen jeden menší problém, kdy po nás hotel chtěl doplatit jednu snídani, i když jsem brala dvoulůžkový pokoj pro dvě osoby se snídaní v ceně. Tak jsem se s nimi úspěšně zhádala, že snídaně je logicky pro oba lidi na pokoji a ne že za jednoho budu ještě doplácet na místě. Ale to byla chyba zaměstnanců hotelu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
625
27.11.19 07:42

Pri platbe predem zadas cislo karty a oni to strhnou nebo ti poslou bankovni ucet, kam prevedes penize.
Neni treba se bat, je to bezpecny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1066
27.11.19 08:15

Hmm, nemaj dobírku… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1671
27.11.19 08:16

Taky spokojenost s Booking. Jezdíme tak i na dovolenou. Jednou se nám stalo, že na nás hotel zapomněl, ale ozvali se do předu a zajistili nám jako kompenzaci hotel asi o dvě třídy výš :jazyk: Škoda, že to byl jenom víkend :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12468
27.11.19 08:31

Ubytování jedině přes booking. Všude po světě, mnohokrát, někdy objednáno i v krizovějších situacích, když jsem třeba nečekaně uvízla někde, kde jsem opravdu nechtěla. Nikdy se mi nestalo, že by to neklaplo přesně tak, jak bylo inzerováno. A platím vždy až na místě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1332
27.11.19 08:54

Taky pres booking, nikdy nebyl problem. Jak v CR tak zahranici. Za mne mnohem lepsi nez pres cestovku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23981
27.11.19 09:17

S bookingem sem rezervovala už několik pobytů a bez problémů.
Kamarádka má přes booking sježděný celý svět, co si vzpomenu, tak Jemen, Maroko, Ukrajinu, Izrael, x pobytů po Evropě a bez problémů.
Jen jednou (nějaká destinace v Africe) byl pokoj řekněme nepříliš uklizený - ale to je spíš specifikum Afriky, než problém bookingu ;) )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67
27.11.19 09:21

Ahoj, booking je úplně v pohodě, nemáš se čeho bát. Když si vyjedeš hotely, kde můžeš zaplatit až přijedeš, tak opravdu tak zaplatíš. Akorát u některých je ještě to strhnutí z účtu předem, ale pokud to stihneš zrušit dokud je storno zadarmo, tak ti je pošlou zpět. A že by na vás zapomněli, to určitě ne :-) Pro jistotu si můžeš pár dní předem zavolat na recepci :-) Fakt se tam není čeho bát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat