Reklama

Bořanovice, Líbeznice, Měsice, Březiněves, Letňany

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kotatko77
Ukecaná baba ;) 2313 příspěvků 04.01.18 13:27
Bořanovice, Líbeznice, Měsice, Březiněves, Letňany

Ahoj holky. Hledáme kamarády kamarádky. Jsme dvě, někdy tři a tříleté děti, jedna i miminko. Hledáme kamarádky, ne sousedy…hledá někdo taky, lidi do party s dětma?:-))

Reklama

Reakce:

AudiH
Kecalka 461 příspěvků 04.01.18 13:58

:palec: zdravím Boranovice :P

AudiH
Kecalka 461 příspěvků 04.01.18 13:59

Jsem zvědavá, zda někdo odepise. Co holky podnikatele v okolí?

Kotatko77
Ukecaná baba ;) 2313 příspěvků 04.01.18 14:10

Psala jsem ti soukromou zprávu. Jako miminko jsme chodili na plavání a cvičení do Měšic. Teď jsme byli v Bořankách na ohňostroji, předtím na Mikulášké v hospodě, pak na rozvěcení stromečku, v únoru bude průvod Masopustu

AudiH
Kecalka 461 příspěvků 04.01.18 14:16

@Kotatko77 já vím a Dekuju. Já jsem ti odepsala :lol: a v Měsících dobre to plavání? Taky se chystáme

Kotatko77
Ukecaná baba ;) 2313 příspěvků 04.01.18 19:47

@AudiH jojo, chodili jsme tam cvičit i plavat. Stojí to za to:-)

tlapice
Nováček 4 příspěvky 09.01.18 13:32

Ahoj holky maminy..v září jsem se přistěhovala do Nové Vsi..mám roční holčičku a začínáme chodit plavat a cvičit do Měšic..rádi potkáme nějakou prima maminku s podobně starým mimčem..na procházky hraní povídání..:) V případě zájmu můj tel.606 604 320­..Budeme se těšit! LENKA :mavam:

koksinka
Nováček 6 příspěvků 11.01.18 11:26

Ahoj :mavam:, mam skoro dvou letou princeznu a hledame nejake dalsi kamaradky

Kotatko77
Ukecaná baba ;) 2313 příspěvků 11.01.18 12:31

Je to je skoda holky, že nemáte starší děti, ty tři roky. Nebo, že nemám ještě druhé.

vavsar
Stálice 78 příspěvků 18.01.18 21:14

AHojky děvčata, jsem z Měšic, mám půlroční holčičku Adinku :) Kdo vyrazí ven a podělí se o zkusenosti? Těším se :) Šárka

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >