Boraxove globule pálení po zavedení

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
279
29.4.22 22:47

Boraxove globule pálení po zavedení

Holky, potrebuju poradit. Měla jsem před měsícem borxovi globule na mykozu a vše v pohodě pomohli mi. Doktorka mi řekla ať jednou týdne závidím jako prevenci dneska sem chtěla začít ale když sem ji zavedla strašně to pálilo, je to normální? Jsem 23+2

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7531
29.4.22 22:49

@Katanovak me to pálilo asi tři dny po sobě a pak už ne, v tu chvíli ustaly problemy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
279
29.4.22 22:50

@hospodki mě jde prave o to ze sem to chtěla brát jako prevenci spis než ze mám nějaký problém a překvapilo me to protože na sobě žádné problémy moc nepocituju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7531
29.4.22 22:53

@Katanovak já třeba neměla žádné pálení atp, pouze žluto zelený vytok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.4.22 10:53

To je zvláštní, zrovna po nich mi to přišlo, že se to spíše tak nějak uklidní.
Jednou se mi stalo, že jsem měla v těhu, vleklé záněty, střídal se macmiror a vždy po doléčení to nebylo ono s vím, celé jsem to tam měla takové rozcitlivele, blbla jsem také s výplachy jedlo sodou, což byla největší kravina, co jsem mohla udělat, podráždilo se mi tam vše…ale když jsem potom zavedla Boraxove globule, tak mi bylo nepříjemné, jak studí, jak musí být v lednici a bylo to takové nepříjemné, vyloženě nepalilo, ale na pohodu také ne…v té době mi nakonec pomohli výplachy rosalgin.
Vyloženě od gynekologa doporučeno. Opatrně s aplikátorem při těhu. Celé se to uklidnilo a už jsem nedělala žádné pokusy ala google :oops: :oops:. Nafackovala bych si… :zed:

Pak pokud jsem po delší době musela znovu zavést boraxove globule, tak už žádné nepříjemné pocity nebyli, a naopak hezky se tam vše vyčistilo a uklidnilo.
Ale je zvláštní, když to máte mít jen jako prevenci. Jinak při močení a celkově nic nepálí? Nesvedi?

• Citovat
  • Nahlásit
9082
1.5.22 13:29

@Katanovak Jo je. Když tam neco zavadneho je nebo je sliznice podrážděna od te infekce, zpravidla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat