Bordel v těle po HA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sanderas
Povídálka 16 příspěvků 11.02.19 20:05
Bordel v těle po HA

Ahoj, mám takový bordel v těle po vysazení HA, že to není ani možný :roll:
Před 2 měsíci jsem po 4 letech vysadila HA kvůli zdravotním potížím - samá migréna, žádné libido (a to jsem měla tu s nejnižším obsahem hormonů…)
Nejdříve jsem to dostala, tak jak bylo mé tělo zvyklé (po posledním platíčku) a pak (stále) nic - už je to skoro 50 dní od poslední MS. A povím vám, dává mi to pěkně zabrat :P Dost často mám klasický návaly premenstruačního syndromu - bolest vaječníků, pnutí prsou, bolest zad - a dneska jsem měla snad to „nejdelší“ 5 hodinové špinění :think: A já už se tak těšila na MS :D ještě chvíli vyčkám a pokud to nedostanu do konce února, tak si asi zajdu na vyvolávačku - ale teda povím Vám, nechce se mi do sebe rvát další chemii :nevim:

Reakce:
sediza
Ukecaná baba ;) 1909 příspěvků 11.02.19 20:10

Kontaktovala bych nekoho, kdo se zabyva cinskou medicinou. Neni vsemocna, ale zrovna s timhle ma super vysledky.

P4ja
Echt Kelišová 7781 příspěvků 1 inzerát 11.02.19 21:03

Buď čínskou nebo hormonální jógu a nebo bylinky. Bohužel patříš k těm, kterým pilulky dost zavaří:( držím palce :kytka:

P4ja
Echt Kelišová 7781 příspěvků 1 inzerát 11.02.19 22:08

Smazáno vloženo dvakrát.

modravlocka
Zasloužilá kecalka 664 příspěvků 11.02.19 23:09

Asi bych prvně zkusila kontryhel…dost holkám dokázal cyklus srovnat.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak se žije v ulici, kde bude bydlet Plekanec a Šafářová? Kultura, zeleň a servis

Nový domov, který si buduje rozvádějící se Tomáš Plekanec (36) a jeho... číst dále >

Babišová Svatou zemi nepodcenila: Na cestu do Izraele oblékla apartní kabátek

Andrej Babiš (ANO) odletěl na pracovní cestu do Izraele, kam ho doprovází... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >