Borelióza - bolest bříška a vše kolem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jančamamča
Ukecaná baba ;) 1165 příspěvků 25.11.18 20:44
Borelioza - bolest bříška a vše kolem

Ahoj mamky, prosím o rady či Vase zkušenosti. Dceri byla minuly tyden zjištěna borelioza. Nasazeny atb, které ji uz tyden. Ale já mám strach, ze nezabraly, protoze i po týdnu uzivani se dceri dělá zle… je dobra a najednou zbledne- je unavená a boli ji bříško. Za chvíli to prejde. V utery jdeme na kontrolu kde se na to samozrejme optam, ale jsem nervozni. Prosím nemáte nekde s touto nemocí zkušenost? Jak probihala, jak jste ji léčili, jak probíhá kontrola - jsou tam třeba odbery krve? Ještě dodám, že klíšťata mela dcera na konci cervence… děkuji za jakékoli info… :kytka:

Reakce:
ivašot.
Kelišová 6882 příspěvků 25.11.18 20:49

Ona ta únava a bolesti bříška mohou být i od těch antibiotik.

jančamamča
Ukecaná baba ;) 1165 příspěvků 25.11.18 20:51
@ivašot. píše:
Ona ta únava a bolesti bříška mohou být i od těch antibiotik.

Ahoj, dekuji. Ona právě tyto „stavy“ mela před tím než jsme na boreliozu prisli…

Elza56
Kecalka 135 příspěvků 25.11.18 20:52

Bolest bříška spíš od antibiotik. Jinak já jsem se s tím léčila hodně dlouho, jednou Doxyhexal na 20 dnů, kontrola pod dobrání, další kontrola po pár dnech, znovu nasazení antibiotik. Po dobrání ATB vždy odběr krve. Dcera by měla hodně odpočívat, borelióza s antibiotiky dají zabrat. Taky bych doporučila laktobacily, pokud už nebere. Omezit styk s nemocnými lidmi. Já s tím chodila tehdy do školy a skončilo to zápalem plic, sotva jsem byla vyléčena z boreliózy.

jančamamča
Ukecaná baba ;) 1165 příspěvků 25.11.18 20:55
@Elza56 píše:
Bolest bříška spíš od antibiotik. Jinak já jsem se s tím léčila hodně dlouho, jednou Doxyhexal na 20 dnů, kontrola pod dobrání, další kontrola po pár dnech, znovu nasazení antibiotik. Po dobrání ATB vždy odběr krve. Dcera by měla hodně odpočívat, borelióza s antibiotiky dají zabrat. Taky bych doporučila laktobacily, pokud už nebere. Omezit styk s nemocnými lidmi. Já s tím chodila tehdy do školy a skončilo to zápalem plic, sotva jsem byla vyléčena z boreliózy.

Děkuji za příspěvek…

Jeanny21
Kecalka 169 příspěvků 25.11.18 21:31

Také jsem měla boreliozu. Bylo to v první třídě. Chodila jsem normálně do školy a strašně jsem se styděla, protože jsem měla přes půl ksichtu červenej flek, všichni se mě na to ptali furt dokola… :roll: ani nevím, jak dlouho to trvalo

jančamamča
Ukecaná baba ;) 1165 příspěvků 25.11.18 21:34
@Jeanny21 píše:
Také jsem měla boreliozu. Bylo to v první třídě. Chodila jsem normálně do školy a strašně jsem se styděla, protože jsem měla přes půl ksichtu červenej flek, všichni se mě na to ptali furt dokola… :roll: ani nevím, jak dlouho to trvalo

Dcera má flek taky na obličeji…

marka123
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 25.11.18 22:45

Mela jsem boreliozu 2× v dospelosti,v prvnim pripade se na ni prislo taky az par mesicu od klistete, nejhorsi byla unava, bolesti kloubu a svalu, hlavy, takovy stav jak pri chripce. Brisko ji dost mozna boli z antibiotik, urcite nasadit probiotika, tak za tyden uz by to melo byt lepsi. U me byla take kontrola po dobrani atb,

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >