Boris Živný - zkušenost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Danyii
Nováček 9 příspěvků 17.01.17 21:02
Boris Živný - zkušenost

Maminky, prosím je tu někdo s nedávnou zkušeností z Neurocentra v Jesenici u Prahy od pana MuDr. Borise Živného? Jak Vám pak doktor pomohl či nepomohl? Děkuji

Reakce:
jenny.fields
Nadpozemská drbna 25492 příspěvků 17.01.17 21:30

My máme už cca 4 roky nazpět, ale tu jsi asi četla v diskuzi o Neurocentru.

ElisC
Zasloužilá kecalka 920 příspěvků 110 inzerátů 17.01.17 21:53

@Danyii kamarádka tam byla s dětmi v září a celkem si ho chválila. Podrobnosti Ti bohužel neřeknu. Jen byly děti celé pokreslené puntíky.

jannina1
Závislačka 4205 příspěvků 21.02.17 19:15

Také by mě zajímala čerstvá zkušenost. Přemýšlím, zda-li tam jít, ale mám obavy…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.17 21:12

Jestli Ti můžu radit, nechoď tam. Byla jsem tam minulý týden se synem, cca po třetí. Uz poprvé se mi pan doktor moc nezdál, přišlo mi divné, ze se syn (10 let) musí svléknout do naha. Řekla jsem si, že je to třeba potřeba pro prvotní diagnostiku - postavení těla, páteře a tak. Ale musel se svlékat pokaždé a i když s ním pan doktor cvičil, byl úplně nahý. Přišlo mi, že mu při cvičení podezřele sahá příliš blizko genitálu, tak jsem si dávala při poslední návštěvě velký pozor a sledovala ho. Pan doktor se šikovně staví tak, aby svým tělem zakrýval lůžko, kde se synem cvičil, ale jednou jsem to viděla. Sahal synovi na penis a nebylo to omylem ani mimoděk. Pak jsem se syna zeptala, jestli mu náhodou pan doktor nesahá na pindíka a syn řekl, že ano. Že už minule mu tam sahal. Je mi z toho ted hrozně, že jsem syna tomuhle vystavila :-(((

jannina1
Závislačka 4205 příspěvků 22.02.17 12:14

No my tam prave byli uz jednou. Jenze syn odmital mackat body, tak jsem to odlozila.Nyni se to nelepsi, tak jsem zvazovala tam jit znovu. Kolik se ted plati?
Ale jinak-syn musel byt take nahaty a k tomu mel doktor nevhodne dotazy. Takze na to kaslu…

jannina1
Závislačka 4205 příspěvků 22.02.17 12:17

..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.17 19:28

Platila jsem za každou návštěvu 800,–. My body mačkali, pan doktor mi pokaždý říkal, jak se syn rapidně zlepšuje, ale já upřímně zas nijak výraznou změnu neviděla. Navíc termíny návštěv nám spíš zkracoval (z měsíce na 14 dní), a když jsem se zeptala na jak dlouho tu léčbu vidí, tak říkal, že je to na roky, určitě do puberty a pak i přes pubertu, alespoň 4× do roka. Přišlo mi to, že se snaží spíš z nás jen vytáhnout, co nejvíc peněz. Podotýkám, že jsme tam šli, protože syna bolívá hlava. A dostali jsme mačkat body a pak syna pan doktor nějak protahoval a uvolňoval mu prý bloky v zádech. Možná to opravdu funguje, ale nenechám syna osahávat.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25492 příspěvků 22.02.17 19:32
@Anonymní píše:
Platila jsem za každou návštěvu 800,–. My body mačkali, pan doktor mi pokaždý říkal, jak se syn rapidně zlepšuje, ale já upřímně zas nijak výraznou změnu neviděla. Navíc termíny návštěv nám spíš zkracoval (z měsíce na 14 dní), a když jsem se zeptala na jak dlouho tu léčbu vidí, tak říkal, že je to na roky, určitě do puberty a pak i přes pubertu, alespoň 4× do roka. Přišlo mi to, že se snaží spíš z nás jen vytáhnout, co nejvíc peněz. Podotýkám, že jsme tam šli, protože syna bolívá hlava. A dostali jsme mačkat body a pak syna pan doktor nějak protahoval a uvolňoval mu prý bloky v zádech. Možná to opravdu funguje, ale nenechám syna osahávat.

Pokud se to opravdu dělo, proč to neohlásíte policii? 8o

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.17 20:56

Jo, a jak to asi dokážu? Bude to moje tvrzení proti jeho… A nehodlám syna vystavit výslechům a zkoumání nějakých psychologů.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.17 21:11

Navíc, je to doktor, syn byl pacient. Logicky by řekl, že na něj v rámci terapie sahat musel a ze se asi jaksi nerad a mimoděk dotkl…Komu asi budou věřit? To, že ten dotyk nebyl náhodný a mimoděk, to vím jen já. Syn je ještě malej, aby úplně chápal, jestli mu tam pan doktor sáhnul schválně nebo náhodou. I když divný je už vlastně i to, že syn musel i nahý cvičit.

Danyii
Nováček 9 příspěvků 23.02.17 06:21

Dekuji za zkušenost. Byli jsme u pana doktora s malou v lednu, dle pana doktora ma mala blokly krk a horni polovinu hrudniku.. Zaroven ji to pry vsak muze odblokovat az při další návštěvě, nerozumím tomu proc ne hned? Mezitim jsme navstivili dva dalsi lekare a dva fyzioterapeuty, vsichni zadne zablokování nevidí.. Jsme ted objednáni na březen a nevim, zda jit..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.02.17 09:14

Co se týče terapie, tak fakt nevím, jestli to funguje, body jsme mačkali, sice ne tak poctivě, jak nám doporučil pan doktor, a je pravda, ze hlava ho od té doby bolela méně často. Jen prostě nechápu, i kdyby tam nějaký blok měl, proč ho musí prokřupávat pomalu co 14 dní. Navíc, když jsem řekla, že nevím, jestli se ty záda zlepšily (prý ma syn křivá záda), tak mě pan doktor začal horlivě přesvědčovat, že je tam vidět ohromnej posun k lepšímu. Pokaždý si ho fotil mobilem, ale fotky k porovnání mi neukázal, ale ani on sám si je neporovnal. Copak v tom množství pacientů může mít jen tak v oku a v paměti, jak to vypadalo minule???

Danyii
Nováček 9 příspěvků 03.04.17 04:01

Tak hlasim, ze naše malá opravdu blokly krk mela a to na obou dvou stranách. A pan dr. Zivny to jako jediny z x doktoru poznal! :/ My jsme teda nakonec resili u specialisty v HK, ale ten potvrdil a krček odblokoval. Takže za me jako diagnostik dobrý, body jsme nemackali a nemackame, ale jako jediny rekl, ze je tam blokace krku.. :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.17 22:16
@Anonymní píše:
Jestli Ti můžu radit, nechoď tam. Byla jsem tam minulý týden se synem, cca po třetí. Uz poprvé se mi pan doktor moc nezdál, přišlo mi divné, ze se syn (10 let) musí svléknout do naha. Řekla jsem si, že je to třeba potřeba pro prvotní diagnostiku - postavení těla, páteře a tak. Ale musel se svlékat pokaždé a i když s ním pan doktor cvičil, byl úplně nahý. Přišlo mi, že mu při cvičení podezřele sahá příliš blizko genitálu, tak jsem si dávala při poslední návštěvě velký pozor a sledovala ho. Pan doktor se šikovně staví tak, aby svým tělem zakrýval lůžko, kde se synem cvičil, ale jednou jsem to viděla. Sahal synovi na penis a nebylo to omylem ani mimoděk. Pak jsem se syna zeptala, jestli mu náhodou pan doktor nesahá na pindíka a syn řekl, že ano. Že už minule mu tam sahal. Je mi z toho ted hrozně, že jsem syna tomuhle vystavila :-(((

Pročetla jsem diskuze a názory na Mudr. Živného a nejvíce se musím připojit k tomuto názoru.
U pana doktora jsem byla se svým 7 letým synem 2× a stačilo. Při první návštěvě proběhla klasická nahá diagnostika, ale to bych ještě pochopila. Odborný pohled pana doktora na daný problém profesionální. A že se hned každému dle projevu, momentálního rozpoložení atd. nemusí líbit také chápu. Je to také jen člověk. Ale už na první návštěve jsem měla divný pocit. Tak jsem si na to konto projela internet a vyslechla různé názory…no uvidíme další návštěvu. Při druhé návštěvě opět donaha. Při mačkání bodu na stehnech koukám že se kousek ruky pana doktora lehce dotýká genitálu. A jelikož jsem vystudovaná fyzioterapeutka tak vím, že presura na těchto bodech lze provádět rozhodně bez dotyku genitálu. A hlavně už nemusí být náhý, tak jsem spozornila maximálně. Když pan doktor ukončil mačkání bodů a odebral se za psací stůl psát zprávu, zavolal na syna ať k němu ještě jde, že se jestě musí na něco podívat. Já stála stranou, ale stejně mi neuniklo, že jedna ruka pana doktora zajela po stehnu nahoru ke genitálu. Uff. Pro lajka, který neví jak má dané vyšetření vypadat a pro člověka nepozorného se může zdát, že je vše jak má být, ale za mě není!!! Je my jasné že nikdo nic oficielně rozmazávat nebude. Já taky nemám sebemenší chuť zatahovat mého syna do oficielního obvinění, které by stejně neprošlo neboď důkazy těžko předložit. Ale je mojí morální povinností sdělit alespoň můj názor veřejně.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Soukup rozehrál partii o Hrad, má šanci vystřídat Zemana?

Pecka? Ano, ale určitě ne žádné velké překvapení. Podnikatel, moderátor a... číst dále >

Namol opilý gólman Svoboda boural a zrušil dvě auta: Jen zázrakem nikoho nezranil

Fotbalové a hokejové hvězdy spíš než na tréninku nebo na hřišti lámou rekordy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >