Botox nebo plastika obličeje - byl někdo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  05.04.18 12:53
Botox nebo plastika obličeje? Byl někdo?

Ahoj holky, mám asymetrii obličeje..jedno obočí o dost níže než druhé a spadává mi díky tomu i víčko a tudíž nemůžu mít ani linky.. Byla jsem na konzultaci na horní víčka a tam mi řekli, že mi plastiku horních víček neudělají, že je nemám spadlá, ale že mám asymetrii a doporučuje plastickou chirurgii. Takže, je tu někdo, kdo něco podobného řešil? Přemýšlím, jestli by to nespravil botox čela. Každopádně chci jít někam na konzultaci a probrat to i tady s někým, kdo má už zkušenosti se zákrokama v obličeji. Podělte se o své zkušenosti a o doporučení klinik v Praze a okolí..

Reklama

Reakce:

Anonymní  05.04.18 12:58

Me oboci zvedli aplikaci botoxu.

Anonymní  05.04.18 13:04
@Anonymní píše:
Me oboci zvedli aplikaci botoxu.

Fakt jo? A jak často chodíš? Jak to dlouho vydrží, než zase spadne? Četla jsem i něco o nějakých nitkách apod..ale přeci jen ten botox mi přijde takový nejrychlejší a finančně nejdostupnější­..akorát trochu se bojím co je to za srágoru.. Měla jsi to také hodně spadlý a proto jsi šla?

Anonymní  05.04.18 13:35
@Anonymní píše:
Fakt jo? A jak často chodíš? Jak to dlouho vydrží, než zase spadne? Četla jsem i něco o nějakých nitkách apod..ale přeci jen ten botox mi přijde takový nejrychlejší a finančně nejdostupnější­..akorát trochu se bojím co je to za srágoru.. Měla jsi to také hodně spadlý a proto jsi šla?

Nebylo to na plastiku a ten botox to fakt vytahl. chodim jednou za 5-6 mesicu.

Anonymní  05.04.18 13:46

Díky moc a ještě poslední dotaz, v kolika jsi šla na to poprvé?

Anonymní  05.04.18 14:10
@Anonymní píše:
Díky moc a ještě poslední dotaz, v kolika jsi šla na to poprvé?

Ve 35.

Anonymní  05.04.18 14:11
@Anonymní píše:
Ve 35.

Noo za pár měsíců mám také 35, už nám to v tomto věku začíná :). Díky Bohu za dnešní dobu. Díky za info :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Lucie, postrach ulice a originality: Vondráčková opisuje od kolegyně?

Má to zapotřebí? Jako by nestačilo, že Lucie Vondráčková (38) má repertoár... číst dále >

Otravy ve Varech: Něco je shnilého ve městě varském, ale voda to prý není!

V pořadí již 53. ročník karlovarského filmového svátku je za námi, hořká... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Reklama