Boty Adidas, Nike - velikosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
katerinah
Stálice 77 příspěvků 22.03.11 15:01
Boty Adidas, Nike - velikosti

Zdravim,
prosim o radu od maminek, ktere maji zkusenosti se sportovnima botkama Nike nebo Adidas.
Nejak mi nesedi velikosti ???
Maly ma zimni boty vel. 23 (merila jsem vnitrni stelku a ta ma 15,5cm).
Takze bych ted na jaro chtela koupit asi o cislo vetsi, tzn. 24.
Jemonze u techto sportovnich bot vetsinou nejde ta vnitrni stelka vyndat a premerit to. A na bote samotne uvadi vyrobce ze c.24 meri 13,5cm. Takze jsou vlastne mensi..
Co ted? Mam opravdu koupit Niky nebo Adidasky az o 2-3 cisla vetsi? Je to jejich cislovani nejak posunute?
Trochu se bojim toho, ze kdyz ta stelka nejde vyndat, tak presne nepoznam kde malemu konci palec…
Jak jste tyhle botky kupovaly vy?
Poradite nekdo, prosiiim?
Predem moc diky :)
 K.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
ka-tka
Generální žvanilka 22314 příspěvků 22.03.11 15:07

mame doma adidasky c 24., c25, c26 i c.23

Takze c.24 ma stelka delku 15,2cm, ale je tam vlozka Adifit a soporucuje se na nozku od 13,8 -14,6cm

Pak jsou c. 25
stelka je 15,8 a doporuceni na nozku od 14,2 do 15cm

ty 26 ma dcera v eskolce- takze nemuzu slouzit momonetalne

lenka123
Závislačka 3999 příspěvků 22.03.11 15:18

Nevím, jak ty Nike botičky, ale my máme už druhé adidasky a u obou jde ta vnitřní vložka vyndat a právě jsou to ty Adifit, takže tam je nakreslený ten rozptyl, kdy je to moc malé a kdy zase velké. A velikosti nám tedy sedí vlastně stejně i s jinými botkami.

Zkus některé ty Adifit a tam určitě vložka vyndat jde a uvidíš to raz dva :palec:

Eemii
Neúnavná pisatelka 17075 příspěvků 22.03.11 15:31

Dceri,ktera ma nozku dlouhou 14,9 cm,jsem koupila Nike c. 25 a 1/2.

katerinah
Stálice 77 příspěvků 22.03.11 16:07

To je pravda, ze u Adidasek ta stelka vyndat jde, ale me se zdaly ty Nike celkove mekkci, hlavne teda ta podrazka..
Ale zvolit spravnou velikost je podle me nejdulezitejsi !
No uvidim, asi pujdu do tech Adidasek a premerim si i tu stelku.. vidim to na vel. 26..
Kazdopadne vsem moc dekuju :)

zuzanasinova
Kelišová 5697 příspěvků 22.03.11 16:13

máme NIKE Dunk High a stélka vndat nejde… vzhledem k tomu, že tam máme ortopedickou vložku vythovací, zkoušela jsem to podle ní… ale máme 27,5 tak ti bohužel přeměření asi nepomůže…

Sunnyside
Ukecaná baba ;) 1751 příspěvků 22.03.11 17:24

Máme Adidas Superstar vel. 28, syn má stélku 16cm a má v botě cca centimetr nadměrek. Boty jsou opravdu o dvě čísla posunuté v číslování, protože Fare nosí 26.

magda82
Extra třída :D 14777 příspěvků 27.04.11 18:43

tak to já kupuji boty s dcerou. případně měřím klasickým vysunovacím metrem vnitřní stélku, když nejde vyndat.ale jak čtu podle velikostí, tak to jsou ještě poměrně malé děti,které brzo vyrostou z těch botiček. docela mě zajímá kolik vás ty boty stojí. tak 800kč? podle mě je zbytečné děcku kupovat značkové,ale když na to někdo má,tak ať si kupuje co chce,ale já osobně bych tolik peněz například za jedny boty nedala.To je můj názor, já má v blízkosti obchůdek s obuví s certifikátem žirafy a tam koupím dceři boty kvalitní i do 400kč.

Eemii
Neúnavná pisatelka 17075 příspěvků 27.04.11 21:05

Tak me treba nejde o znacku,ale o kvalitni botu.Certifikovane kupuju taky,ale to jsou vetsinou celorocni kozene kotnickovky.Pokud chci sportovni botasku,nevim,kam bych mela jit koupit,kdyz chci,aby bota byla kvalitni,neroz­lepila se po par krocich atd..Dceri boty vydrzi vzdy celou sezonu,takze od jara do podzimu.Letos jsem treba poridila Nike za 600 kc.Rozhodne nemame na rozhazovani,ale na botech pro dite nebudu setrit nikdy..

magda82
Extra třída :D 14777 příspěvků 27.04.11 21:21

tak jsem to nemyslela s tím šetřením.ale každá máme svůj názor.

zuzulenda
Závislačka 3910 příspěvků 13.06.11 17:06
:wink:
TynaCut
Závislačka 2952 příspěvků 23.01.15 21:27

Holky dotaz jsou velikosti u botů pro děti adidas a nike stejné?

lujziana
Ukecaná baba ;) 1143 příspěvků 23.01.15 21:57
@TynaCut píše:
Holky dotaz jsou velikosti u botů pro děti adidas a nike stejné?

Nejsou

TynaCut
Závislačka 2952 příspěvků 23.01.15 22:22

@lujziana nike menší, že?

lujziana
Ukecaná baba ;) 1143 příspěvků 23.01.15 22:24
@TynaCut píše:
@lujziana nike menší, že?
Řekla bych větší
Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Ondráček vyhrožuje ředitelce Supraphonu, že to „roztočí“: Dej to právníkům!

Českou hudební scénou otřásá nevídaný spor. Na sociálních sítích se do sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >