Reklama

Boty do školky s větráním a pro šírší nožičku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jazzinka
Povídálka 14 příspěvků 08.09.18 10:16
Boty do školky s větráním a pro širší nožičku?

Ahoj, holky jaké doporučíte botičky do školky, nejlépe s větráním? Dcera má širší nožičku, tedy potřebuji aby boty měly prostor na prstíky (ne uzká n. rovná špička). Děkuji

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Janli
Kelišová 5672 příspěvků 9 inzerátů 08.09.18 10:18

Fare

Loll
Závislačka 2924 příspěvků 08.09.18 10:21

Sandaly Sante nebo Protetika :)

Verun83
Echt Kelišová 8677 příspěvků 33 inzerátů 08.09.18 10:22

Syn ma sirokou nohu, nosi beda boty. Tikki mozna delaji odvetravani. A taky je siroka a siroka. Syn se treba do fare nevejde, a ma problem i s vetsinou barefoot obuvi.

Saffiraa
Závislačka 3718 příspěvků 13 inzerátů 08.09.18 10:31

Ahojky, já kupuje dětem Befado, mají různé typy a spokojenost. :mavam:

nozu
Extra třída :D 11563 příspěvků 08.09.18 10:35

nám se hodně osvědčily jako bačkory do školky sandálky, ale musely mít hodně měkkou a ohebnou podrážku. Kupovala jsem hlavě superfit (ale ty nejsou na širokou nohu). Jinak dobrá je i značka Befado, ta má i bačkory s větracími otvory.

Janli
Kelišová 5672 příspěvků 9 inzerátů 08.09.18 10:46

@Saffiraa befado není na širokou nohu. Dcerka v nich má nohu hodně natěsno a vůbec je nechce nosit.

annasmyc
Kecalka 243 příspěvků 08.09.18 10:57

chce to zkoušet, ale s odvětráváním dělají Befado (ty sandálkové jsou lepší, do těch balerínkových se dcera ani nedostala -potřebuje povolovací pásky), MB (mají je v CCC), Beda obuv dělají taky ohebné bačkorky se širokou špičkou

hanavendy
Zasloužilá kecalka 600 příspěvků 08.09.18 11:06

Kupuji sandále Sante,ten nejnovější typ. Jsou ohebné. Syn teda navíc potřebuje pevnou patu a kotník. Slyšela jsem chválu taky na značku Ciciban,vypada­jí super.

annasmyc
Kecalka 243 příspěvků 08.09.18 11:12

ještě jsem našla užitečný odkaz
http://zdravenozky.cz/…uvky-skolky/

atominnka
Generální žvanilka 21607 příspěvků 08.09.18 12:10

U nás jedine BEFADO

Fonty
Zasloužilá kecalka 613 příspěvků 08.09.18 12:28

Máme jonap

sepru
Kecalka 226 příspěvků 08.09.18 13:07

Zdravím,
My máme bačkory Ciciban ( vypadaj jak sandále s pevnou špičkou)
jsou lehké, špička široká drží pěkně i kotnik, zapínání na suchý zip…
Bonus je pro mě, že mají zesílenou patu drží, když je malej (3 roky) nazouvá a nehrne se mu to pod patu.
Cena cca 500,– ale chodí v tom celý den ve školce, nestěžuje si… investice se mi vyplatila :palec:

Jen pro info: náš malej má nohu po tátovi :zed: vysoký nárt, široká noha, nehty na palci jak skokanský můstek takže vybírání bot je vždy zážitek :mrgreen:

dupejj00
Kecalka 156 příspěvků 08.09.18 13:25

Keeny jsou siroke

terkaterka
Povídálka 37 příspěvků 08.09.18 13:33

Pro syna, který má vysoký nárt a širokou nožičku jsem kupovala tyto: https://obchod.bota-bota.cz/…-basket.html
sedí mu perfektně+se mu dobře obouvají. pro holčičku: https://obchod.bota-bota.cz/…0-linux.html
nebo https://obchod.bota-bota.cz/…-venice.html
mrkněte na jejich stráky, určitě si vyberete:-)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >