Boty Fare - rovná vložka??

690
14.5.20 16:07

boty Fare - rovná vložka??

Ahoj, koupila jsem díteti boty fare ve velikosti 20 a ta vnitřní vyndavatelná vložka je uplně plochá - kupovala jsem je pres eshop fare.cz tak by snad neprodavali nejakou horsi kvalitu ne?? divam se na staré boty po starsím diteti a tam byly teda ty vložky tvarované tak nevim :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

746
14.5.20 16:09

Ta vložka nemá být tvarovaná. Kdyby byla, podepres dítěti klenbu, svaly, co ji mají držet, ochabnou, a bude mít plochý nohy.

Teda to je aktuální teorie. Za mého dětství se naopak nosily tvarované vložky. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5743
14.5.20 16:11

@alialiali A nekoupila jste náhodou řadu Fare-Bare? To jsou barefoot boty s tenkou podrážkou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
746
14.5.20 16:13
@Heivka píše:
@alialiali A nekoupila jste náhodou řadu Fare-Bare? To jsou barefoot boty s tenkou podrážkou.

Ta podrážka je spíš ohebná než tenká, máme je doma. Za mě jsou to dobrý boty s fakt skvělou špičkou, do ktere se vejdou všechny prsty, ale na hodně široké nohy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
690
14.5.20 18:04
@Heivka píše:

Ne, je to normální řada bot, ale dívam se na vložky co mají na stránkách a asi je to ta fare bare, ze ji davaji do tech bot 19-22 https://www.fare.cz/…el-19-22.htm , jen teda ta stelka je mensi nez ta bota botom a v te bote jezdi a nepoznam na tom jak je diteti velikost…trosku jsem teda zklamana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
936
15.5.20 18:04

Zatím v žádných botách, které jsem kupovala, nebyla tvarovaná vložka, vždy placatá (konkrétně kupujeme hlavně značku Jonap, bačkory kupujeme Fare, jednou jsme měli tenisky Superfit, párkrát zn. Richter).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23176
15.5.20 18:12

V botách pro malé děti nemá být tvarovaná vložka, jen rovná. Taky máme boty Fare, 21. My tedy máme přímo Fare bare, Barefoot boty, mají jinou špičku než klasické Fare. Koupila jsi určitě dobře. Není to žádná chyba.
Ovšem pro začínající chodce jsou nejlepší capáčky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17794
15.5.20 20:31

Ano, je to správně, ideálně nemá být stélka VŮBEC tvarovaná a má být prostorná špička - na šířku prstů (vyzkoušíš přiložením nohy na vyjmutou stélku) a ohebná podrážka ;) :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama