Boty Loap KAMY - kde mají? Vel. 38

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MartinaCV
Kelišová 7485 příspěvků 19.01.19 20:03
Boty Loap KAMY - kde mají? Vel. 38

Ahoj, vím, že je malá šance, ale co kdyby.. Sháním dámské zimní boty zn. Loap, označení KAMY ve velikosti 38. Původně k dostání ve Sportisimu, nyní již v této velikosti ve Sportisimu vyprodané. Jsem z menšího města, tak mě napadlo, jestli třeba Praha, Plzeň je nemají i v jiných obchodech než ve Sportisimu. Neviděl jste je někdo někde? :D :kytka:

Reakce:
denkat
Kecalka 456 příspěvků 19.01.19 20:16

@MartinaCV ahoj, zkus různé e-shopy ;) loap má i své vlastní stránky tak zkus jestli neseženeš přímo tam ;)

MartinaCV
Kelišová 7485 příspěvků 19.01.19 20:21
@denkat píše:
@MartinaCV ahoj, zkus různé e-shopy ;) loap má i své vlastní stránky tak zkus jestli neseženeš přímo tam ;)

Ja koukala, ale nenachazim :?

nozu
Extra třída :D 12119 příspěvků 19.01.19 20:45

já je viděla ve sportissimu v Praze na Chodově cca před 14 dny. ale už je asi vyprodali. A pokud nenacházíš ani v e-shopech, tak asi nebudou k sehnání a budeš si muset vybrat jiné…

MartinaCV
Kelišová 7485 příspěvků 20.01.19 18:24
@nozu píše:
já je viděla ve sportissimu v Praze na Chodově cca před 14 dny. ale už je asi vyprodali. A pokud nenacházíš ani v e-shopech, tak asi nebudou k sehnání a budeš si muset vybrat jiné…

Zkoušela jsem volat, ale nedá se, spojí to s jejich centrálou a paní prý neví, co je na prodejnách k mání :nevim: Sehnala jsem je ve vel. 37, ale je to takové na hraně, tak jsem chtěla porovnat s 38 :?

MartinaCV
Kelišová 7485 příspěvků 20.01.19 18:25

@denkat Poslala jsem do Loapu mail, ale pochybuju, že je seženu :zed:

MartinaCV
Kelišová 7485 příspěvků 22.01.19 20:42
@Lucinka08 píše:
https://www.sportisimo.cz/…kamy/175601/

Dekuju, jsi hodna :kytka: Dnes je posta dovezla. Porad jsem hlidkovala na webu Sportisima, az je konecne naskladnili a ulovila jsem je. :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Trapný Dyk a afektovaná Kirschner. Má smysl dívat se na The Voice?

The Voice Česko Slovensko. Tak se jmenuje zábavná pěvecká reality show, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >