Boty Pegres - odírají někomu kotník?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucynka_v
Stálice 60 příspěvků 12 inzerátů 15.04.18 08:59
Boty Pegres - odírají někomu kotník?

V pátek jsem koupila synovi (4,5 roku) celoroční boty pegres pod kotník na suchý zip. V obuvi mu byly pohodlné. Když v nich ale šel včera ráno po schodech, rovnou říkal, že ho to bolí. Boty jsem mu tedy překontrolovala, zda je má správně obuté. Během dne si moc nestěžoval, ale večer měl výrazně červené bolavé kotníky (hlavně vnější). Buď ho může dřít šev, který v té oblasti je, nebo prostě jen okraj boty. Stalo se to někomu také? Jak jste to řešili? Reklamací? Opravou u obuvníka? Děkuji za jakékoliv zkušenosti!

Reakce:

Uživatel je onlineKáťa19
Kelišová 7421 příspěvků 20 inzerátů 15.04.18 09:31

@Lucynka_v sla bych hned reklamovat do obuvi, vysvetlila problem. Jednou jsem takhle reklamovala svoje sandaly, ve kterych se nedalo chodit a normalne mi vratili penize.
Poohledla bych se po nejake barefoot nebo kompromisni obuvi, ktera je predevsim mekka a poddajna a siroka v oblasti prstu. I kdyz Pegres zacali vyrabet take tusim barefoot radu obuvi :think:
Zkus treba znacku Beda boty, D.d.step, Little blue lamb, Bobux…

tedeira
Stálice 92 příspěvků 15.04.18 10:18

Já takto reklamovala d.d.step, dcera si odírala patu o ten šev a měla z toho puchýř, bylo to jen na jedné botě, na druhé bez problémů, takže tvůj případ bych taky reklamovala, akorát se připravu na to, že na to mají měsíc…

Lucynka_v
Stálice 60 příspěvků 12 inzerátů 15.04.18 10:29
@Káťa19 píše:
@Lucynka_v sla bych hned reklamovat do obuvi, vysvetlila problem. Jednou jsem takhle reklamovala svoje sandaly, ve kterych se nedalo chodit a normalne mi vratili penize.
Poohledla bych se po nejake barefoot nebo kompromisni obuvi, ktera je predevsim mekka a poddajna a siroka v oblasti prstu. I kdyz Pegres zacali vyrabet take tusim barefoot radu obuvi :think:
Zkus treba znacku Beda boty, D.d.step, Little blue lamb, Bobux…

Boty jsou ohebné podélně i příčně a mnohem širší než ddstep ve špičce. Opravdu žádné dřeváky. O to více je mi to líto, ze jsem vybírala pečlivě. Bohužel v obchodě člověk nenachodí kilometr…

Lucynka_v
Stálice 60 příspěvků 12 inzerátů 15.04.18 10:31

@tedeira a reklamaci uznali?

Lucynka_v
Stálice 60 příspěvků 12 inzerátů 15.04.18 10:36
Foto bot

Jsou to tyto

tedeira
Stálice 92 příspěvků 15.04.18 10:37

Uznali, ale přišly nové boty, peníze nevrátili…

nozu
Extra třída :D 11687 příspěvků 15.04.18 10:57

@Lucynka_v no, pokud je to na obou botách, tak je možné, že mu nesedí střih boty. Zkusila bych to vyreklamovat, ale moc nadějí bych do toho nevkládala. Také jsem jednou koupila dětem takovéto boty pod kotník a vadilo jim to. Akorát já pak šla koupit nové v jiném střihu, reklamaci jsem neřešila, takže neporadím.

Uživatel je onlineKáťa19
Kelišová 7421 příspěvků 20 inzerátů 15.04.18 10:58

@Lucynka_v ty blaho fakt 8o tak mozna je ta bota vadna? Nema nejaky sev spatny :think: tlaci ho jen jedna bota?

Lucynka_v
Stálice 60 příspěvků 12 inzerátů 15.04.18 13:56

@nozu Je možné, že nesedí střih, ale taky, že je ten šev divně umístěný a pomohlo by ho třeba jen rozklepat. Sama bych se do toho nepouštěla, ale i když to nechám udělat někde v opravně, ztratím nárok je reklamovat. Tak jsem doufala, že už třeba někdo stejný problém řešil a napíše, co mu zafungovalo. Příště asi nové boty obuju dítěti doma a nechám ho v nich celý den chodit.
@Káťa19 Poslední rok dost zavedených výrobců tvrdých bot vyrábí pěkné měkké boty. Koupila jsem třeba dcerce krásné měkkoučké zimní Fare (ale pozor, zdaleka ne všechny jejich nové modely jsou měkké). Tak jsem doufala, že s těma Pegreskama také uspějeme.
@tedeira Díky za info.

Lucynka_v
Stálice 60 příspěvků 12 inzerátů 24.04.18 18:14

Tak výrobce poradil boty „pomačkat“ v problematickém místě a rozšlápnout na kratších procházkách a problém již se neopakoval (včera bez problému celodenní výlet). Byl ale ochoten je i přijmout do reklamace a problém řešit přímo, což je dost pozitivní.

Uživatel je onlineKáťa19
Kelišová 7421 příspěvků 20 inzerátů 24.04.18 19:26
@Lucynka_v píše:
Tak výrobce poradil boty „pomačkat“ v problematickém místě a rozšlápnout na kratších procházkách a problém již se neopakoval (včera bez problému celodenní výlet). Byl ale ochoten je i přijmout do reklamace a problém řešit přímo, což je dost pozitivní.

Fer pristup :palec:

Lucynka_v
Stálice 60 příspěvků 12 inzerátů 02.10.18 17:09
Jak to dopadlo

Po sezoně nošení jsem nakonec moc spokojená. Uvažuju, že koupím příští rok stejne a pomackam je pred pouzitim, aby nedelaly neplechu… :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepkova čtvrtá kniha: Z honoráře se vám protočí panenky, není to ale málo?

Klesla cena Tomáše Řepky na trhu? Vypadá to tak. Podle informací Expresu... číst dále >

Podpora od táty! Tereza po soudu mluvila s otcem, slíbila mu brzký návrat

Vše nasvědčuje tomu, že se případ heroinové pašeračky Terezy žene do finální... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >