Boty Peter Legwood - zkušenosti?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

katkatel
Ukecaná baba ;) 1598 příspěvků 02.10.13 14:15
Boty Peter Legwood - zkušeniosti?

Náš tříletý syn má plochou nohu, zkoušíme cvičení, chodit bosky, teď jsem se dočetla o sandálech pro děti Peter Legwood, mají podporovat správné držení těla - máte s nimi zkušenost? Jako plus se mi zdá, že se snadno obouvají…, četla jsem recenze dospělých, kteří je chválí, ale ne zkušenosti rodičů dětí. Tak jestli je máte, podělíte se? :mavam:

Reklama

Reklama

Reakce:

ricki
Kecalka 336 příspěvků 02.10.13 16:29

Taky si počkám na odpověď, ale zdá se mi že to bude něco jako Crocsy, podle toho, co o tom píší :think:. Malé jsme pořídili tyto sandálky http://www.botyhanak.cz/…buv/sandaly/, ty jsou na ploché nohy pro malé děti dobré, kamarádka s nimi má dobré zkušenosti u syna, i u sebe.

kokomo
Ukecaná baba ;) 1726 příspěvků 04.12.14 13:21
Vytvarování bot

Ahoj, nemáte někdo zkušenost, zda boty nahřejí a přizpůsobí je Vaší noze na jakékoli jejich partnerské prodejně? Případně, zda jde botu nahřát fénem doma? Mám Legwoody už tři roky (tenkrát mi je nahřívali horkovzdušnou pistolí u jejich prodejního stánku na jedné sportovní akci) a chtěla bych je dát jako dárek manželovi k Vánocům…
Děkuji za odpovědi :kytka:

Ezuzi
Nováček 1 příspěvek 05.02.16 05:39
Boty Peter Legwood

Letos jsem si koupila pantofle Peter Legwood a nosila je 20 dní v Thajsku Thajsku. Koukala se v nich, chodila pralesem, potokem. Nejen, že krásně drží na noze, neklouzou ani za mokra, neklouze ani noha v nich. Vůbec na nich není znát opotřebení po chůzi po ostrých kamenech. Vůbec bych je nesrovnavala s Crocc :potlesk: s. Boty Peter Legwood strčí Croccs do kapsy. Pokud se neobjeví něco lepšího, tak si je budu kupovat stále. :potlesk:

Fally123
Kecalka 433 příspěvků 05.02.16 08:07

Nosím pantofle od P. Legwooda asi rok a půl doma jako domácí obuv, doporučila mi je lékařka, nemohu říct, jestli to přímo pomáhá, ale boty jsou to odolné a pohodlné

idealistka
Kecalka 203 příspěvků 10.11.16 14:44

Pantofle nosí dcera ve školce. Chtěla by i na doma, nepadají jí z nohy a super rychle se nazouvají. Opravdu opotřebení na nich, jak už bylo zmiňováno výše, vidět není. Bohužel na její ortopedické vady vliv nemají, spíš se mi zdá, že je kotník v botě vybočení více, než bez. Ale jen u té horší nohy. Ta, která má jen lehké vybočení se v botě opravdu srovná. Je to zajímavé, ale řekla bych, že jak jsou na vnějších stranách boty sešikmené nahoru postupně, tak na tom dcera tou horší nohou stojí a více si chodí tedy po vnitřní straně nohy, což je špatně. Ale moc je chce nosit a má je ráda. Dokonce se jí v nich dobře běhá venku v létě - i když to jsou jen pantofle.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Proč vyzkoušet čínskou medicínu? Rozhovor s Milanem Schirlem, terapeutem tradiční čínské medicíny

Tradiční medicína láká čím dál více lidí. Jaké problémy lze pomocí ní řešit,... číst dále >

S čím si hrají děti z královské rodiny? Kate přesně ví, čemu se vyhnout

Vévodkyně z Cambridge Kate Middleton je jednou z nejsledovanějších osobností... číst dále >

Články z Ona Dnes

Preventivně jsem si nechala odstranit vaječníky, přiznala Applegateová

Před devíti lety Christině Applegateové (45) diagnostikovali rakovinu prsu a... číst dále >

Bartošová, Bělobrádková a Babišová: Své manžely v politice podporujeme

Bez podpory své partnerky žádný politik dlouhodobě neuspěje. Kdo stojí po... číst dále >

Reklama