Boty pro první chůzi - jaké jsou nejlepší?

7.2.21 15:00

Boty pro první chůzi - jaké jsou nejlepší?

Chtěla bych se zeptat, řešíme koupi botiček pro malýho a chceme pořídit nějaké, které dávají pocit bosých nohou a jsou pro dítě zdravé. Narazila jsem na e-shop ****

Máte s tímto e-shopem a botami, které prodává, zkušenosti?

Miluška

edit adminom - odkaz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2662
7.2.21 15:05

Neobuto má celkem běžnej barefoot sortiment. Na první boty bych ale šla určitě do obchodu - teď na čtyřletou dceru umím BF boty správně vybrat sama i jí dobře změřit nohu, ale tehdy jsem se v jednotlivých značkách nevyznala. Ony totiž některé jsou spíš na užší nohy, jiné na vysoký nárt a podobně. Není to tak, že tipneš velikost a pak vybíráš jaké by se ti líbily.
Jo a boty kupovat až když dítě nějakou dobu (ideálně třeba měsíc-dva) samostatně chodí, do té doby max capáčky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10101
7.2.21 15:34

Tak já být tebou, hlavně si srovnám v hlavě, jakým směrem chceš jít. Jestli Barefoot, nebo klasickou obuv. Nebo něco mezi. Pak bych teprve vybírala a ať vybereš cokoliv, určitě ne objednávat, ale vyzkoušet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8874
7.2.21 17:49

Záleží za prvné, zda budeš prcka obouvat ve stylu barefoot nebo ne, a za druhé, jak má širokou nohu. Já jsem dětem jako první botky na doma koupila lehké, kožené, kotníkové sandálky ;) Dcera má extra úzkou nohu a do většiny barefoot botek by se vešla na šířku dvakrát :lol: Ale i tak vybírám modely lehké a ohebné ;) Starší dcera (11 let) třeba do školy stále nosí balerinky Superfit, ač jsou dost drahé, protože ze všeho mi na šířku vypadne.
Jo a botky až když chůze převládá, při lezení jim to naopak může vadit. Do té doby stačí kožené capáčky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13019
15.2.21 09:04

Ja se s dovolením vetřu s dotazem. Řešení bot me brzo čeká a mam z toho hlavu jak včelí úl. Poradily byste dobrý pražský obchod na barefoot a asi i neco mezi? A treba nějaké dobre články nebo diskuse, kde bych mohla neco načíst? Idealne ne na FB. Sice ho mam, ale moc nepoužívám a ty skupiny, co jsem zatím navštívila - ne teda o botách - mi přišly trochu sektózní)… Neco jsem už nacetla, ale z poloviny se vyklubala přiznana nebo skryta reklama :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19240
15.2.21 17:31

@Ba-stet já koukám na eshopy sojkashop, littleshoes, botatex, barefootkids, jinak kupuji bf nebo kompromis, moje děti mají dost širokou nohu, tak Little blue lamb mám vyzkoušené sandálky jinak třeba Jonap, Froddo a nejmenší obuje jen nejširší boty na trhu, takže Béďa…

ale ted už je velký výběr, začalo šít hodně českých firem, bosé Pegresky vypadají moc hezky

tady pěkný článek:
https://ikarkulka.blogspot.com/…ro-deti.html

https://mamadodeste.cz/…foot-botach/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat