Boty Protetika, na jakou nožku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
alik132
Stálice 83 příspěvků 09.11.18 14:22
Boty Protetika, na jakou nožku?

Holky, dostala jsem tip na úzkou nožku - hlavně patu a často nám boty plandají u kotníků. No dostala jsem tip na značku bot Protetika. Ale jinde jsem četla, že jsou spíš na širokou. U nás v okolí v krámu na odzkoušení nemají :-(. Prosím na jakou nožku sedi? Jinak koupím Superfit, ale tyhle se mi vzhledově líbí vic. Děkuji :kytka:.

Nejnovější recenze z kategorie Výbava pro děti

Reakce:
Verunecka289
Závislačka 3369 příspěvků 09.11.18 14:31

Protetiky určitě ne, kupujeme je na širokou nohu. Superfity taky nejsou úplně na úzkou nohu, aspoň teda ne ty, který jsme měli doma. Na úzkou jsou Geoxy, teda minimálně ty, který jsem viděla na vlastní oči

alik132
Stálice 83 příspěvků 09.11.18 14:38

@Verunecka289 ja si to myslela dle konverzací, škoda :( superfity už jsme měli a jako jediný a nejužší v obchodě nám sedli a dle konverzací jsou i zimní asi nejužší na trhu, tak snad :lol:

Svistice
Neúnavná pisatelka 17639 příspěvků 17 inzerátů 09.11.18 14:54

@alik132 Protetiky kupuju mým dětem, které tu nohu mají širší.
Na úzké nohy jsou dobré superfity.

Ronniszka
Stálice 71 příspěvků 09.11.18 15:30

SuperFit mají řady na široké i úzké nohy. Rozlišuje se to písmenky nad kódem produktu - takto mě informovala prodavačka ve zdravé obuvi.

alik132
Stálice 83 příspěvků 09.11.18 15:40

@Ronniszka a nevíš jaký písmenko má který? :D

alik132
Stálice 83 příspěvků 12.11.18 11:46

Tak jsme byli vyzkoušet superfit a dcera je absolutne nechce, ze ji vadí jazyk nahore. Ten by mi teda ais taky vadil. Tak nevim, co budeme dělat :pocitac: :lol:.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečka Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice. A z čeho bude žít?

Stála u zrodu nekonečného seriálu Ulice, ale teď – po dvanácti letech – z něj... číst dále >

Rozhovor s Ljubou Krbovou: Na manžela jsem občas dost temperamentní

Sympatická herečka Ljuba Krbová (60) je stálicí v seriálu Ulice. Kvůli tomu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >