Boty Toms - jste spokojené s kvalitou?

11.5.18 16:12

Boty Toms - jste spokojené s kvalitou ?

Chtěla bych si pořídit boty Toms, ale nejsem si jistá, zda se rychle nerozpadnou. Máte je některá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1091
11.5.18 16:18

Já je nemám, ale kamarád je kupuje opakovaně a co se týká pohodlí, tak je s nimi moc spokojený - ale říkal že se brzy rozervou (látka). No on si je stejně kupuje opakovaně.
Zrovna min. víkend jsme se o tom bavili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3838
11.5.18 17:02

Mám dvoje semisove - ty jsou v pohodě, drží. Stále jako nové (už 2.sezonu).

Syn ma látkové a po par nošení už se mu to odira. Ale on je silenej divocak (ma 6), takže takhle odrovna hned skoro každé boty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.5.18 17:46

@Black_Orchids a chodíš v nich naboso? Sandály mi dělají puchýře tak hledám alternativu na léto

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.5.18 18:07

Mam dvoje latkove. Jedny uplna katastrofa, potisk se po dni na piskovisti totalne osoupal a byly hned jety. Druhy ok, ale zadny zazrak. Pro srovnani conversky mi vydrzely 10 let a vypadaly porad slusne. Uz si tyto boty nekoupim, mam radeji jine znacky ve stejne cenove kategorii, mnohem kvalitnejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3838
11.5.18 20:24
@Chobotnice_Lili píše:
@Black_Orchids a chodíš v nich naboso? Sandály mi dělají puchýře tak hledám alternativu na léto

Ano, pouze na boso. Vydrzim v nich skoro cely den.
Jsou to fakt pohodlný boty.
Syn je v nich též bez ponozek.

Ja ty boty kupovala hlavně kvůli tomu dobrocinnemu účelu, vlastně nic víc jsem od nich nečekala. Tak me spis příjemně překvapily, ze jsou takhle nositelne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama