Boty zn. Geox - vhodné pro první krůčky?

11
31.7.13 09:24

Boty zn. Geox - vhodné pro první krůčky?

Krásný den,

čas od času si k Vám zajdu pro radu a nyní mám dotaz, na který jsem zde zatím nenašla odpověď. Naše dcera asi od května chodí, tak jsme tenkrát šli do specializované prodejny, pro zdravé botky na chození. Paní prodavačka se zděsila, když viděla, že má malá obuty „Geoxky“ a hned nás začala strašit ortopedickými potíži. Nedávno byla kamarádka v jiné specializované obuvi pro děti, kde měli i dětskou obuv Geox a tady jí řekli, že je to kvalitní obuv a nevadí na první krůčky, nožičku nezdeformují. Tak jak to tedy je? Splňuje Geox všechny ty parametry, aby naše děti měly správnou obuv?
Děkuji všem, za názor!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

46867
31.7.13 09:33

Ahoj,

dcera mela jako prvni boty Geox. Byly kozene, ohebne, kotnikove a pekne drzely nohu. Prisly mi vhodne. Nohy ma dcera v poradku.
Prvni dcera mela jako prvni boty hodne pevne a se zirafou, ceska vyroba a staci s eji noha dovnitr.
Ted ma nejmladsi opet Geox a prijdou mi perfektni a hlavne kvalitni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22591
31.7.13 09:35

Geox je nejlpesi bota kterou kdy moje dite melo :palec:
Bravam geox a superfit, superfity mam rada celorocni, ale botasky, balerinky, sandalky atd nejradeji geox ;-)
nejvetsi plus ktere ja vidim je ze maji specialni patent na vzdusnou podrazku, takze chodidlo ma moznost vetrat ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
31.7.13 09:43

Zcela souhlasím, s manželem si pro sebe taky kupujeme Geox. Byla jsem v šoku, když mi to paní říkala, protože nestály málo. Slepě jsem jí věřila, protože mluvila velmi fundovaně. Říkám si, že to možná je jen modelem, který malá měla. Jsou to něco jako balerínky, přes nárt na suchý zip, ale mohutnější a blikající :lol:. Jsou těžší a pata asi není ohebná, jak má být.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46867
31.7.13 10:06
@Carolinae píše:
Zcela souhlasím, s manželem si pro sebe taky kupujeme Geox. Byla jsem v šoku, když mi to paní říkala, protože nestály málo. Slepě jsem jí věřila, protože mluvila velmi fundovaně. Říkám si, že to možná je jen modelem, který malá měla. Jsou to něco jako balerínky, přes nárt na suchý zip, ale mohutnější a blikající :lol:. Jsou těžší a pata asi není ohebná, jak má být.

Tak asi potrebovala prodat znacku, kterou prodavala ona. :lol: Bodejt by je vychvalovala :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38
31.7.13 23:23

Geox je jistě kvalitní značka, nicméně možná dcerka na nožičce měla zrovna model, který není na první krůčky vhodný. Balerínky, suchý zip, větší váha boty, podrážka pevnější… Jinak raději než Geox bych kupovala Ecco - o této značce se říká, že vyrábí nejkvalitnější dětskou obuv v Evropě. Kupuji pro syna a nedám na Ecco dopustit. Z českých značek je výborné DPK.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
5.8.14 17:06

My měli Geox vel.20. Taky baleríny na suchý zip. Jsou lehké a ohebné…jen bych asi do balerín i ve vedru dávala ponožky…měla z nich otlačeniny (trochu nepoddajná kůže)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama