Boty zn. Tamaris, Rieker, Marco Tozzi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Julipek
Kecalka 133 příspěvků 03.09.18 17:36
Boty zn. Tamaris, Rieker, Marco Tozzi

Ahoj kočky,
slavnostně si chci koupit kvalitní kožené boty.
Dnes jsem navštívila malý obchůdek kde prodávají boty zn. Tamaris, Rieker a Marco Tozzi.
Ráda bych znala názor na tyto 3 značky (kvalita provedení, pohodlnost apod.)
Nechci jen tak vyhodit 2000-2500 za boty které se rozpadnou za měsíc.
Osobně se mi nejvíc líbí Marco Tozzi.

Děkuji za názory. :) :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 10875 příspěvků 03.09.18 17:40

Mam nejradši Rieker, protože jsou mi super pohodlne a vydrží i moje nepečování o ne 8) tamaris mi nesedí a od marco mam jen sandalky na léto, sedí dobre ale nemají tak tvarovanou plochu jako riekery a když jsem v nich déle, tak mne boli nohy

Moise
Hvězda diskuse 36955 příspěvků 19 inzerátů 03.09.18 17:48

@Julipek mám ráda a vlastním několik bot zn. Rieker, líbí se mi vizuálně i mi dobře sedí, je mi hodně příjemná i jejich paměťová stélka, ale kvalitou je to tak 50:50.
Mám boty, které nosím už asi čtvrtým rokem a jsou ok, ale třeba u docela drahých kozaček se mi propadla pata po jedné sezoně :nevim:

Pe-G
Ukecaná baba ;) 1877 příspěvků 03.09.18 18:00

@Julipek Mám ráda riekery,vydrží mi obvykle několik sezon,jen teď u letních sandálků se mi prošoupala stélka.Jsou velmi pohodlné.Tamaris jsem měla taky,ale teď se mi nelíbí vzhledově.

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 43493 příspěvků 03.09.18 18:13

Riekery miluju, ale bacha na ně, poslední dobou zdaleka ne všecky jsou kožené (a na ceně se to moc neprojeví). Jinak teda superpohodlné boty. Ale zimní nekožené se povrchově dost rychle ošoupaly (vše ostatní OK, membrána plně funkční).

Marffusha
Stálice 83 příspěvků 03.09.18 18:22

Tamaris lodičky 2000 Kč a Rieker kozačky 4000 Kč jsem měla jednou a už bych si u nich drahé boty nekoupila. Rozpadli se reklamaci zamítli.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 18:34

s kozačkami mám poslední roky zkušenost akorát s reklamacemi- riekr bohužel vyrábí boty v číně, kvalita šla dolů, ostatní značky na tom jsou podobně :-( co říkala prodavačky před cca 3 lety, riekr kůži má minimálně- což je pochopitelné při jeho cenách

Framik
Zasloužilá kecalka 565 příspěvků 18 inzerátů 03.09.18 18:40

Jednoznačně u mě vedou Riekery a pak ještě Sante ty kupují v lékárně jiné boty už nekupuji. Ostatní jsem vyhodila nechodí se mi v nich tak pohodlně. Nikdy se mi u Riekeru nestalo že bych měla otlaky, oderky, bolely nohy. A taky jsem nikdy nemusela nechávat podrážet u obuvnika .

vendulaaa
Závislačka 4900 příspěvků 03.09.18 18:40

Rieker - dvoje dámské zimní boty, do obou teklo příšerným způsobem, nohy jsem mohla ždímat. Nevím proč, ale pánské to nedělaly.
Sandálky rieker v pohodě.

Tamaris - jsem spokojená.

Od té třetí značky jsem měla jednou sandálky na jehlách, výdrž mizerná.

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33859 příspěvků 03.09.18 18:45

Nejradši mám Tamaris a Mustangy

alisekR
Kelišová 5259 příspěvků 03.09.18 18:50

Rieker mám sandály, sandály na klínu a polobotky. Pohodlnost super, ale kvalita? Už dávno ne. Kůži už jejich boty mají jen na stélce. Takže doporučuji zajít do zdravotních potřeb a tam seženeš lepší boty. Pak je taky super značka Remonte. Drahé, ale super. Mám taky jedny. Tamaris mám pantofle do práce a dobrý.

Hrozina
Kecalka 330 příspěvků 03.09.18 18:51

Rieker a Marco Tozzi mají málo kožených bot, ale cenu jako za kožené, na to pozor. Třeba Riekerové koženkovo-textilní sandály za 1800 mě v létě dostaly. 8o 8o Já mám ráda Tamaris-sedí mně a vydrží.

alisekR
Kelišová 5259 příspěvků 03.09.18 18:51

Rieker mám sandály, sandály na klínu a polobotky. Pohodlnost super, ale kvalita? Už dávno ne. Kůži už jejich boty mají jen na stélce. Takže doporučuji zajít do zdravotních potřeb a tam seženeš lepší boty. Pak je taky super značka Remonte. Drahé, ale super. Mám taky jedny. Tamaris mám pantofle do práce a dobrý.

Moise
Hvězda diskuse 36955 příspěvků 19 inzerátů 03.09.18 19:04
@Anonymní píše:
s kozačkami mám poslední roky zkušenost akorát s reklamacemi- riekr bohužel vyrábí boty v číně, kvalita šla dolů, ostatní značky na tom jsou podobně :-( co říkala prodavačky před cca 3 lety, riekr kůži má minimálně- což je pochopitelné při jeho cenách

kdysi jsem někde četla, že ne v Číně, ale že je šijí vězni na SLovensku :mrgreen:

bertoldina
Zasloužilá kecalka 998 příspěvků 2 inzeráty 03.09.18 19:10

Milovala jsem Riekery, ale zatímco kozačky ze střední mi drží už skoro patnáct! let téměř bez známek nošení, novější polobotky se mi ošoupaly za jednu zimu. Nechala jsem se nachytat, nenapadlo mě, že už nedělají kožené. A koženkové nechci, nesnáším, když si vyberu boty a nevydrží víc jak sezónu. Přešla jsem na Gabor.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Witowská po StarDance podezřele obdivovala bříško kolegyně Písařovicové

Moderátorku České televize Danielu Písařovicovou (39) na poslední večer... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >