Bouchající rošt postele při sexu

301
3.5.21 20:11

Bouchající rošt postele při sexu

Zdravím, máme s přítelem problém, dost nám na posteli bouchá rošt, když spolu spím, zejména, když jsem já nahoře 🙈 bydlíme v bytě a bojím se, že sousedi budou mít brzy námitky, my sice taky sousedy slyšíme, ale mně je nepříjemný ten hluk působit 😃 nemáte někdo tip, jak ty rázy omezit, dá se třeba rošt něčím podlepit? 🤔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
983
3.5.21 20:14

My jsme ho přivrtali k rámu postele, rošt po roštu a účel to plní :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8004
3.5.21 20:14

Jakože nadskakuje? Nebo jezdí sem a tam a bouchá do stran? Asi vždycky to jde polepit těmi molitanovymi kruhy co se lepí třeba na nohy od nábytku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2738
3.5.21 20:21

Přivrtat :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21075
3.5.21 20:23

My ho přilepili takovým tím mamut lepidlem :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8004
3.5.21 20:24
@Kriss Tina píše:
My ho přilepili takovým tím mamut lepidlem :mrgreen:

A když náhodou praskne rošt, tak se z té postele vyseká jak? Nebo jde i s celou postelí? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
301
3.5.21 20:25

@Cenarius nadskakuje, do stran se nepohybuje, sedí rozměrem dobře a jinak postel nevrže

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21075
3.5.21 20:27

@Cenarius ono to není klasicky rošt, se prilepily ty jednotlivý prkna :lol: když jedno prdne, tak se nějak odlomi, ale ještě se mi nikdy nestalo, ze by teda nějaký prasklo :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
301
3.5.21 20:29

Zkusíme asi ten molitan a kdyžtak přivrtáme nebo přilepíme :ok_hand_tone1: 😂 jinak se omluvám za anonymní příspěvek, nějak jsem se uklikla, myslím, že nikoho nezabije, že bude vědět, jak mi bouchá postel 😂 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63703
3.5.21 20:42

@Mista1 obyc kus molitanu, koberce atd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.21 01:09

Nám zas bouchalo čelo postele o zeď. :lol: Dali jsme do té mezery polystyren :mrgreen:
Na nadskakování roštu bych asi nepoužila lepidlo, ale spíš takový ty stahovací pásky, nevím jestli mají nějaký speciální název (stahují se tím třeba kabely). Určitě jich bude potřeba víc :mrgreen: Lepidlo bych nepoužila protože mi není jasné, jak bych potom ten rošt sundavala až to bude potřeba. Takhle se jen přeštípnou stahovací pásky a je to. Ale zase beru, že každá postel je jiná a ne na každé by asi šly ty pásky prostrčit.. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
1259
4.5.21 06:08

Tak jděte na gauč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1997
5.5.21 10:57

Osobně… Nám postel vrzala, jezdila po podlaze bouchala do stěny.. Podkepovani, stahování nepomohla ani svecena voda. Jednou mi bratr vyprávěl jak si mu v práci stěžuje kolegyně že nad nima bydlí pár co strašně sexuje když zjistil že to jsme my musel se smát když mi to říkal. Tak jsme koupili zpevněnou postel z palet a ta se ani nehne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat