Bouchnuti hlavou o zeď - zkušenost?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
6.10.21 14:40

Bouchnuti hlavou o zed - zkusenost?

Zdravim, mame supervztekaci obdobi a dnes na prebalovaku se syn (rok a 3m) v sedu vztekal a svihl hlavou dopredu a dozadu o zed, pecka jak blazen, breceli jsme oba. Bylo to do horni casti hlavy, nema tam nic, ani flek, mozna trochu boule, ale ma hrbolatou hlavicku. Je to uz 2 hodky a ted spi, byl teda protivny, nez usnul, ale spis z nevyspani. Muze byt takova pecka nebezpecna? Bezne pady s boulema jsou na tydennim poradku, ale tohle mi prisla tak tvrda rana… zajima me hlavne osobni zkusenost, jinak vim, ze mam hlidat a ze to muze i nemusi nic byt… ale udelalo to nekomu ditko? ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
36
6.10.21 14:59

Hele myslím si, že to bude ok. Děti něco vydrží. :D
Já jsem hrála s bráchou na slepou babu jako dítě a nabourala do skla. Měla jsem lehký otřes mozku. Dle lékaře. Ale cítila jsem se naprosto ok. :mrgreen:
Příroda ví. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.10.21 15:04
@Maja25 píše:
Hele myslím si, že to bude ok. Děti něco vydrží. :D
Já jsem hrála s bráchou na slepou babu jako dítě a nabourala do skla. Měla jsem lehký otřes mozku. Dle lékaře. Ale cítila jsem se naprosto ok. :mrgreen:
Příroda ví. :mrgreen:

No ja se takhle asi v 5 letech prastila plnou silou do drevene lavicky ve skolce a to jeste do zatylku, pri cviceni s cihlickou a jako bonus to mam na videu, zrovna nas natacel kameraman :lol:. Dneska by to asi ucitelka resila, ale tehdy mi jen rekla: musis davat pozor :lol:. Videla jsem hvezdicky. Takze doufam, ze syn bude mit stejne tvrdou hlavu… ale ty jeho pady a vztekaci svihy me asi jednou dostanou do blazince :lol:.

• Citovat
  • Nahlásit
947
6.10.21 15:06

Malej se bouchal do hlavy furt, byla to neřízená střela, kterou nešlo vždycky uhlídat. Říká se, že máš bezprostředně po tom nárazu zkusit dát pití, jídlo, když si vezme, nejspíš je to ok. Taky zkusit, jestli reaguje, sleduje, když mu něco ukazuješ - to taky značí, že je vše v pořádku. Doktorka říkala, že když spadne dítě ze své výšky a níž (to je jakoby i váš případ), tak je v 99 % případů vše v pořádku (ne třeba ze dvou metrů, to už bych se bála), ale jinak děti něco vydrží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat