Boule na konci hrudní kosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  06.04.18 17:37
Boule na konci hrudni kosti

Holky, dneska se moje 7 leta dcera „vcucla“ jako zatahla brisko a ja si vsimla presne uprostred, jak konci hrudni kost, takovy boulicky…kdyz je normalni, nevyfoukla :-), vubec ji nenahmatnu…je to mecovity vybezek? maji to vase deti take?

Reklama

Reakce:

novakova.t
Závislačka 2718 příspěvků 06.04.18 17:39
@Anonymní píše:
Holky, dneska se moje 7 leta dcera „vcucla“ jako zatahla brisko a ja si vsimla presne uprostred, jak konci hrudni kost, takovy boulicky…kdyz je normalni, nevyfoukla :-), vubec ji nenahmatnu…je to mecovity vybezek? maji to vase deti take?

Ano. Dceri jsou 4. Dospeli to mají také ale hodně schované a je velmi obtížné to nahmatat…kdyz uz se povede tak to boli :lol:

Anonymní  06.04.18 17:40

ufff.moc dekuju!!manzel to ma taky, ale ja ani starsi 9leta to nenahmatneme..ale je fakt, ze nejsme ani jedana tak hubene :-)

Anonymní  06.04.18 17:41

Je to tak 1cm a takovy jako polotvrdy..ma to casem zkostnatet, jak budou starsi, jsem vycetla…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Koukalová lže? „Pozvánku na galavečer dostala!“ brání se biatlonový svaz

V pondělí proběhl v pražském Fóru Karlín galavečer Biatlonista roku, místo... číst dále >

Vedle něj sedět doma nebude! Kopřivová opět odjela bez Jágra, prý na týdny

Modelka Veronika Kopřivová (27) opět utíká od svého přítele Jaromíra Jágra za... číst dále >

Články z Ona Dnes

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Reklama