Boule na krku – štítná žláza nebo struma?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Annadam
Povídálka 46 příspěvků 13.09.19 18:16
Boule na krku-štítná žláza-struma?

Ahoj, minulý týden jsem si našla bouli na krku zepředu dole jakoby na štítné žláze. Myslela jsem, že je to třeba předzvěst nachlazení, ale jsem zdravá a bulka nechce zmizet. Cítím ji a celkově je taková citlivá. Jdu v pondělí k doktorce, ale je tu prosím někdo, kdo má nemocnou štítnou žlázu a měl takový prvotní problém? Nikdy jsem problémy neměla a tento měsíc jsme se chtěli poprvé začít snažit o miminko a teď toto. :zed:

Reakce:
Mončičáki
Kecalka 140 příspěvků 15 inzerátů 13.09.19 23:14

@Annadam taky se mi ze dne na den udelala boule na krku a byla to cysta na stitne zlaze. Nekolikrat mi odsavali tekutinu ale nakonec to skoncilo vyndanim poloviny stitne zlazy.

Annadam
Povídálka 46 příspěvků 14.09.19 05:19

@Mončičáki aha, děkuji mockrát za info. A můžu se ještě zeptat, jestli byla nebo je po odebrání změněna funkce žlázy, bereš nějaké léky???

Mončičáki
Kecalka 140 příspěvků 15 inzerátů 14.09.19 07:53

@Annadam beru pulku euthyroxu, kazdy pul rok chodim na krev, podle vysledku se pak upravuji prasky, me to zatim nemeni.

Alberta
Zasloužilá kecalka 513 příspěvků 14.09.19 09:23

@Annadam určitě běž v pondělí k doktorce, chtělo by to vzít krev na štítnou žlázu a ultrazvuk.

Annadam
Povídálka 46 příspěvků včera v 05:56

Určitě tam hned v pondělí ráno letím… Ale mám nervy, takhle z ničeho nic,. Kdyby to bylo cokoliv jiného, pochopím, ale zrovna štítná žláza v měsíci, kdy jsme se chtěli začít snažit o miminko… Snad to prostě nebude nic vážného. A děkuji za info a rady :mavam:

Martari
Povídálka 19 příspěvků včera v 06:18

Ahoj, můžeš takto cítit i uzly na štítné žláze, to má každá druhá, ale nekdo je může mít i nekolikacentimetrove a taky podle uložení je můžeš citit

Váš příspěvek
Reklama