Boule na levé straně bříška v 13. týdnu těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Clarris
Povídálka 16 příspěvků 01.02.17 19:38
Boule na levé straně bříška ve 13 týdnu

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat.. Ráno když jsem se probudila tak jsem na levé straně bříška měla tvrdou bouli.. jsem zhruba 13-14tt tak nevím čím by to mohlo být jediné vysvelení co jsem slyšela bylo že po ránu jsem měla ještě plný močový měchýř jako každé ráno no a tím že je nafouklý tak tam mimčo třeba nemělo tolik místa nebo ho ten měchýř nějak tlačil tak jestli se nepousnul víš. Měla jstě nějaká taky něco podobného? Děkuju za odpovědi.

Reakce:
Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 19690 příspěvků 01.02.17 19:55

Dite. Ono neni mekke.

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 7040 příspěvků 01.02.17 20:21

To bude mimco, ja v tehotenstvi byla tak vyzabla, ze kdyz sem si lehla na zada dokazala sem presne videt kde zrovna je, udelala se mi tam tuha boule, kdyz bylo pak vetsi tak sem poznala kde ma zrovna hlavu a kde nohy :D

Devuska
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 01.02.17 20:48

Taky se priklanim k tomu, ze to bylo dite. V tu dobu me tam taky zacalo prekazet a to ani nejsem stihla

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >