Boule na pochvě feny

Anonymní
29.11.19 14:36

Boule na pochve feny

Prosim fena zacla harat a boule se zacla zvetsovat, nevite zda po harani boule zmizi? Nebo zda je to vazne? K veterinari se dostanu zitra. Dekuji za rady. Stalo se to poprve.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

47605
29.11.19 14:40

Ona tam bouli měla i dřív? Co na to vet? Určitě na veterinu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.11.19 14:54

Ale malickou, vet rekl ze je to bradavicka. Neprekazela tak to neresil. Ale ted se pri harani zacla zvetsovat..

• Nahlásit
  • Citovat
47605
29.11.19 15:19
@Anonymní píše:
Ale malickou, vet rekl ze je to bradavicka. Neprekazela tak to neresil. Ale ted se pri harani zacla zvetsovat..

já bych šla co nejdřív, úplně ok to není i když je jasné že při hárání se jim to zvětší a to hodně :mrgreen: Určitě pak napiš co na veterině. Mám doma 3 feny tak mne to zajímá ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
204
29.11.19 15:19

Tak tohle se jí neobjevilo ze dne na den :zed: nekecej. Prostě zajeď na veterinu i kdyby to nic být nemělo ty by jsi se svou frndou čekala jo? Tohle fakt nepochopím, kór dnes když se člověk může dostat fakt všude a vždy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.11.19 16:43

@dog.s Nevim proc bych mela kecat? Ma tam bradavicku od stenete a ted poprve hara! A bradavice se ji zacla zvetsovat. Jestli se muzes dostat vsede vzdy, tak bezva. Me se vrati manzel s autem az zitra. Ja spis nechapu tyhle utoky kdyz vis prd. Mam 2 feny a pardon ze nejsem chytra jak ty. Jinak @Markéta80 zitra napisu co na to veterinar.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.11.19 16:46

@Markéta80 Volala jsem veterinari a pry ma zvetseni souvislost s estrogeni aktivitou skrze harani. Mam prijit az dohara a bradavici odstrani. @dog.s Tvuj prispevek byl naprosto trapny, utocny a zbytecny.

• Nahlásit
  • Citovat
47605
29.11.19 17:13

Odstranění je nejlepší řešení ;). Bude klid :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
HSY
249
29.11.19 17:18
@Anonymní píše:
Prosim fena zacla harat a boule se zacla zvetsovat, nevite zda po harani boule zmizi? Nebo zda je to vazne? K veterinari se dostanu zitra. Dekuji za rady. Stalo se to poprve.
Řekla bych, že to nebude nic akutního, kvůli čemu bys musela na pohotovost. Může to souviset s hormonální změnou, ale pravděpodobně se útvar bude muset chirurgicky odstranit. Nenervovala bych se a k veterináři zašla, až to bude možné.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.11.19 17:56

@HSY Presne tak :palec: mam prijit az dohara a odstrani to, pry uz bradavice nesplaskne. Dekuji za odpoved

• Nahlásit
  • Citovat
204
30.11.19 15:35

Trapná jsi ty, když si pořídis psa a místo toho, aby jsi s ním dojela na veterinu tak se ptás po internetu :zed: :pocitac:
Až to bude fakt vážný taky budeš čekat na auto a na manžela? Fakt nechápu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama