Boule na ušním lalůčku

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Rozarka18
Povídálka 29 příspěvků 24.08.19 00:33
Boule na ušním lalůčku

Dobrý večer mám takový dotaz, moje roční dcera má na ušním lalůčku fialovou bouličku, začíná u dírky na náušnici a končí až v místě kde se lalůček spojuje s hlavičkou. Z dírky ani kolem náušnice nic neteče, ale na bouli se jí začíná i odlupovat kůže, foto přikládám, nemáte někdo zkušenosti co s tím? Náušnici jsem namazala Framykoinem, dcerka je jinak v pořádku, ouško jí bolí jenom když jí na něj sáhnu jinak ne, teploty nemá. Děkuji

Reakce:
MadGirlNancy
Ukecaná baba ;) 1759 příspěvků 24.08.19 01:08

Nausnici bych sundala a mazala Framykoinem i tu bouli a dirku.

Evkad
Kecalka 358 příspěvků 24.08.19 06:40

Kdysi se mi udělalo něco podobného, postupem času i za druhým uchem. Po dvou měsících to šlo vymačkat. Až když to prasklo, jsem zjistila, že se to mohlo/mělo řešit u lékaře. Doporučuji to ukázat lékaři. Zbytečně to obtěžuje a mne i občas bolelo.

Verun83
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.19 07:51

Framykoin a nebo i tea tree olejem mazat. A ma to teda velky. Asi bych to sla pro jistotu ukazat detsky.

bobulka88
Kecalka 430 příspěvků 24.08.19 07:54

@Rozarka18 bezte k lekari, oni na to mrknou a kdyz naznaji, ze je to plny hnisu, tak to vypusti, takze nebude holcicka v bolestech cekat, az to samo praskne.

lichokopytník
Nováček 5 příspěvků 24.08.19 08:07

Ničím nemazat a dojít to ukázat lékaři. Klíště v posledních týdnech (kdekoli na těle) měla?

llida
Kecalka 496 příspěvků 24.08.19 09:35

Me se to dela taky na usich, teda nejsem dite, ale zpusobuji mi to nausnice… pomuze vyndat nausnici, ale s ditetem bych zasla k lekari, ale nausnici urcite ven…

Amalthea
Závislačka 3511 příspěvků 24.08.19 09:45

Já bych šla určitě k lékaři, aby se vyloučil boreliový lymfocytom.

Rozarka18
Povídálka 29 příspěvků 24.08.19 15:14
@lichokopytník
@lichokopytník píše:
Ničím nemazat a dojít to ukázat lékaři. Klíště v posledních týdnech (kdekoli na těle) měla?

Neměla nikde žádné klíště, myslíte že by to mohla být borelióza?

Váš příspěvek
Reklama