Boule po injekci do zadku

Anonymní
3.1.21 20:59

Boule po injekci do zadku

Ahoj dámy, chci se zeptat na vaši zkušenost, případně radu. 23.12. jsem byla na radu praktické lékařky na pohotovosti kvůli bloklým zádům. Dostala jsem do esíčka obstřik a do zadku injekci na bolest. Od té doby jsem to neřešila, ale dneska jsem se koukala na místo, kam jsem dostala injekci na bolest.

V daném místě na zadku mám pořád ještě maličkou modřinku (i po 12 dnech), ale hlavně když si tam sáhnu, tak v tom místě mám na pohmat bolestivou zatvrdlinu. Nevím úplně zda to řešit nebo to nechat být? Nebo to nějak masírovat? Nechce se mi hned lítat za dr., poslední dobou jsem u ní byla až moc často a nevidí mě ráda :D Ale zase to nechci podcenit, tak nevím jak dlouho mám ještě případně počkat jestli se to nevstřebá.
Díky za rady či vaše podobné zkušenosti :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7673
3.1.21 21:51

Nevím přesně, za jak dlouho se modřiny vstřebávají, ale možná to ještě je v normě

nezatla jsi zadek, když jsi dostala injekci?

Neber to zle, ale máme králíka, který má po očkování za krkem stále bouličku - 2 roky starou. Podle veterináře to je OK, stává se. Ale s ní se nedomluvím jestli zatla svaly, když dostala injekci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7673
3.1.21 21:53

Tak Wikipedie říká: Obvykle se uzdraví samy během dvou až tří týdnů. Takže 12 dnů ještě dobrý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.21 21:56
@bublinek píše:
Nevím přesně, za jak dlouho se modřiny vstřebávají, ale možná to ještě je v normě

nezatla jsi zadek, když jsi dostala injekci?

Neber to zle, ale máme králíka, který má po očkování za krkem stále bouličku - 2 roky starou. Podle veterináře to je OK, stává se. Ale s ní se nedomluvím jestli zatla svaly, když dostala injekci.

Je klidně možné, že jsem sval zatnula, on se tam se mnou nikdo moc nepatlal :D

• Citovat
  • Nahlásit
18582
3.1.21 21:58

Není nutné nijak řešit, boulička časem - dříve či později - zmizí, někdy to trvá i 2 měsíce, ale nakonec zmizí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2267
3.1.21 22:01

Neboj, budeš v pohodě. Mě se to taky stalo a bolest i boule zmizela až za 3 týdny :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7673
3.1.21 22:02
@Anonymní píše:
Je klidně možné, že jsem sval zatnula, on se tam se mnou nikdo moc nepatlal :D

tak vydrž, pokud to nebolí tak bych to neřešila :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75
3.1.21 22:04

Ja mám po tetanovce zatvrdlinku uz pul roku🤷🏼‍♀️ Taky netuším, zda je to normalní, me to neboli, nic, uplne jsem na to zapomnela a nedávno jsem přišla na to, ze je tam stale

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.21 22:07

Mě to bolí jen když to zmáčknu, do teď jsem to neřešila, jen jsem dneska se na to koukala, že tam furt je malá modřina. Ta zatvrdlina není jen v tom místě vpichu, ale je to takové podlouhlé jak kdyby to následovalo sval nebo jak to říct. Trošku mě to děsí :D

• Citovat
  • Nahlásit
7673
3.1.21 22:09
@Anonymní píše:
Mě to bolí jen když to zmáčknu, do teď jsem to neřešila, jen jsem dneska se na to koukala, že tam furt je malá modřina. Ta zatvrdlina není jen v tom místě vpichu, ale je to takové podlouhlé jak kdyby to následovalo sval nebo jak to říct. Trošku mě to děsí :D

počkej až se to vyklube :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18582
4.1.21 12:45
@Anonymní píše:
Mě to bolí jen když to zmáčknu, do teď jsem to neřešila, jen jsem dneska se na to koukala, že tam furt je malá modřina. Ta zatvrdlina není jen v tom místě vpichu, ale je to takové podlouhlé jak kdyby to následovalo sval nebo jak to říct. Trošku mě to děsí :D

opravdu na tom není nic, co by tě mělo děsit - je to neškodné a dřív nebo později to fakt zmizí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.1.21 12:56

Před třemi měsíci jsem byla taky na pohotovosti, dostala jsem taky injekci proti bolesti. Nevím přesně, kdy ta bolestivost a boule zmizela, ale cca 2 měsíce to tam bylo. Prý se to občas stává - taky s tím mám spíš zkušenost od zvířat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.21 17:34

Tak modřina už je skoro pryč, ale zatvrdila dlouhého tvaru bolavá na dotek pořád je :( Tak jsem se ptala v lékárně, dali mi Ibalgin Duo efekt. Prý to mám zkusit lehce masírovat při tom co to mažu. Tak snad to povolí, nechci lítat k dr. s boulí na zadku :-D

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat