Boule u pochvy - výtok z ní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
monulka
Kecalka 204 příspěvků 24.10.14 10:29
boule u pochvy - výtok z ní

Holky, jdu si k Vám pro radu.
Dneska jsem si všimla, že mám z horní strany vstupu do pochvy jakoby bouli, je měkká, nebolí. Zkusila jsem na ni zatlačit a z boku je jakoby „dírka“ a tou při mačkání na bouli vytékal výtok ( bílý, bez zápachu). Teď už tam „boule“ není, je tam jen sliznice ( ale ta dírka tam pořád je). Připadá mi to jako by to byl druhý vstup do pochvy - asi to píši hloupě, ale nevím jak jinak to popsat.
Docela mě to vyděsilo. Bohužel moje Mudr na gyndě má až do úterka dovolenou. Hnedka ve středu si tam zajdu, jen mě zajímalo, zda nemáte některá podobnou zkušenost.

Díky M.

Reakce:
ropucha 02
Ukecaná baba ;) 1169 příspěvků 24.10.14 10:44

Nechci strašit, ale něco podobného měla moje známá, jednalo se o píštěl.

monulka
Kecalka 204 příspěvků 24.10.14 10:46

Aha a prosímtě co to je nebo jak se to léčí?

poplach
Zasloužilá kecalka 848 příspěvků 24.10.14 10:48

Bartholiniho žláza? :nevim:

monulka
Kecalka 204 příspěvků 24.10.14 10:51

Tahle žláza je myslím dole, směrem ke konečníku, já to mám nahoře :-)

ropucha 02
Ukecaná baba ;) 1169 příspěvků 24.10.14 11:00

@monulka Jí to řešili chirurgicky, ale ona to měla opravdu hodně, ani pořádně nemohla chodit.

monulka
Kecalka 204 příspěvků 24.10.14 11:05

Tak já bych o tom ani nevěděla, kdybych tam náhodou nekoukla :mrgreen:

spíš mě vylekal ten pravidelný tvar boule.Ale ted už tam není - jen ta kůže nebo sliznice - po dvou porodech různorodá :-)
Nevím, myslíte že bych měla jet na gyn. ambulanci do nemocnice nebo to počká? To bude zase víkend, budu na to pořád myslet… Navíc mám dostat příští týden menzes, tak nevím jestli mě na gyndě vezmou.

andulik8
Kecalka 413 příspěvků 24.10.14 11:12

Nechci strasit, ale kamaradka to taky takhle mela, chir. ji to odstranili,.za pul roku to same u konecniku. A za dva roky prisli na to ze ma Crohnovu nemoc a tohle je jeden z projevu. Zasla bych bud k obvodni nebo na gyndu a poprosila bych o doporuceni na vysetreni na Crohna. Ale muze to byt i obycejnej zarostlej chloupek. Muze se i podebrat a udelat absces. Dr. bych rozhodne navstivila

monulka
Kecalka 204 příspěvků 24.10.14 11:29

Tak ted jsem teda solidně vyplašená :-(

Lucinnnka...
Stálice 77 příspěvků 24.10.14 15:04

Mela jsem to také tak jsem to porad mackala, tekla z toho takova bila tekutina a nakonec to byl jen zarostlý chloupek ;) ale mela jsem to spis smerem k trislum

andulik8
Kecalka 413 příspěvků 24.10.14 15:40
@monulka píše:
Tak ted jsem teda solidně vyplašená :-(

To nebud, ja bych to prisuzovala tomu chloupku. Ten dokaze taky udelat peknou paseku. :hug:

monulka
Kecalka 204 příspěvků 24.10.14 17:17

Holky, no doufám, zatím to nic nedělá, tak to nechám a uvidím jestli se to bude dál plnit tou bílou tekutinou.

z.holzknechtova
Nováček 1 příspěvek 28.07.18 00:22
Boule v děloze

Prosím nevíte co by mohlo být… Už 3 krát se my udělala bolestivá boule v děloze na horní straně… Poprvé když jsem stim šla k doktorovi nevěděl co to je a jelikož už jsem to cítila při každém sednuti tak my to propíchnul a tekl z toho hnis s krvi, po druhé my to prasklo samo a teď jsem opět šla k doktorce ale jiné a ona že to nic není dala my gel na mazání a prášky do pochvy ale pořád mě to bolí a už mě od toho začíná bolet skoro celá pipina… Díky za odpověďi

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >