Boule uvnitř vagíny tzv. pod klitorisem na začátku vchodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.14 21:53
Boule uvnitr vaginy tzv pod klitorisem na zacatku vchodu

Prosím o zachování anonymity intimní téma. Nedávno když jsem si dávala tampon tak sem si nahmatala takovou bouli jakoby pod klitorisem říkám třeba to souvisí z menstruaci tak jsem to neřešila. Jenže teď uz od soboty menstruaci nemam a dnes sem zkusila strcit prst a přijde mi ze ji tam furt tam jakoby když se vnikne tak na zacatku přijde mi nic me ale nebolí buď zbytečně plasim nebo nevím spis tam cítím i jakoby kost s zdálo se mi ze klitoris byl natekly nevím dlouho sem s nikým nespala a nic menzes mám pravidelný vím ze budu muset na gynekologii nejspíš ale zítra se tam určitě nedostanu.

Reakce:
syselinka
Ukecaná baba ;) 2429 příspěvků 19.10.14 21:58

Myslíš děložní čípek? :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.14 21:59

@syselinka myslíš ze to je on? Přijde mi jakoby tam predtim nebyl :D asi zbytečně plasim:(

Hanka79
Neúnavná pisatelka 18259 příspěvků 19.10.14 22:01

Ten je ale nejlip citit, kdyz si drepnes a pak prostrednickem zajedes hluboko do pochvy,…ty ale pises, ze je to jako na zacatku u „vchodu“, zasla bych na tu gyndu :think:

syselinka
Ukecaná baba ;) 2429 příspěvků 19.10.14 22:04

Boule je děložní čípek který má každá žena, ale teda nemůžu vědět jestli se ti opravdu neudělala nějaká jiná boule kde být nemá :nevim:
„Děložní čípek se mění v průběhu ženského ovulačního cyklu a podle tvrdosti, postavení, délky a hlenu v jeho okolí lze celkem přesně určit, v jaké fázi cyklu se žena právě nachází.“

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.14 22:10

@Hanka79 když tam strcim prostrednicek tak od zacatku az dal cítím tvrdost a takové vybouleni

ivašot.
Kelišová 7343 příspěvků 19.10.14 22:15

Zkus vygooglit pojem cystokéla, to mě při popisu napadlo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.14 22:33

@ivašot. To asi ne… Nikdy sem nerodila ještě

katehon
Kecalka 336 příspěvků 19.10.14 22:58

Já měla bulku u vchodu - byla to ucpaná Bertoliniho žláza. Jednodenní špitál a vyříznutí a cajk :pankac:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.14 23:18

@katehon jenže tohle je nad posevnim vchodem hned pod klitorisem ne pod posevnim vchodem

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Česká pošta pod palbou další ostré kritiky: Co Čechům vadí nejvíce?

Česká pošta je už delší dobu terčem hněvu české populace. Na sociální síti... číst dále >

Strach z miliardové pokuty? Deppova ex působí ošuntěle a má zase nového chlapa

Vztah herce Johnnyho Deppa s Amber Heard byl fiaskem, jejich manželství... číst dále >