Boule v břiše a zvětšování břicha

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
15
17.5.22 18:26

Boule v břiše a zvětšování bricha

Hezky den, chci se zeptat zda-li někdo měl někdy stejné příznaky.
Těhotná být nemůžu - nemám sexuální život.
Nám takový dojem, že mám asi kýlu. Mám hlavu v pejru. A potřebuju uklidnit a zjistit zda li se někdo potýkal se stejným případem. Poslední cca měsíc mi roste bricho. Extra stravu jsem nezměnila na prezirani. Nedávalo mi to. ( břicho se mi kulatí jako bych byla opravdu těhotná) napadlo mě zavodnění. Jenomže jsem zjistila že ani břicho nejde zatáhnout, na levé straně nad jizvou po císaři ( mám tři roky po císaři ) se mi objevila boule na dotek boli. Mám potíže s vyprazdňováním. Nemám prujmy, ba naopak zácpu. Břicho se zvětšuje levá strana kde je boulicka tak levá strana bricha je větší než pravá strana bricha. Ale je nafouklé celé. :nevim:
Prosím pokud to je kýla. Nafouknuté břicho zmizí když mi provedou operaci??? Na vyšetření jdu zítra ráno a vůbec nevím jestli nějaký udělají tady nemocnice je na pytel. Spíše jsou naštvaný že je člověk otravuje.
Jeste jsem zapomněla dodat, že mám cystu na vaječníku, zjištěno v listopadu minulý rok. Tak zda li zvětšení břicha není tím?

Příspěvek upraven 17.05.22 v 18:34

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15
17.5.22 18:33

Ještě do toho mám cystu. Na vaječníku. Tak jestli to zvětšení břicha není taky tím???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8005
17.5.22 18:37

Lékař. Tady to bude jen tipování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2459
17.5.22 19:00

No meli by ti udelat kompletni vysetreni-podrobne krev, sono bricha a gyndu a pak vyhodnotit. Pricina muze byt relativne banalni - kyla, anebo taky velmi zavazna…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14883
17.5.22 19:11
@Nanuska2 píše:
Hezky den, chci se zeptat zda-li někdo měl někdy stejné příznaky.
Těhotná být nemůžu - nemám sexuální život.
Nám takový dojem, že mám asi kýlu. Mám hlavu v pejru. A potřebuju uklidnit a zjistit zda li se někdo potýkal se stejným případem. Poslední cca měsíc mi roste bricho. Extra stravu jsem nezměnila na prezirani. Nedávalo mi to. ( břicho se mi kulatí jako bych byla opravdu těhotná) napadlo mě zavodnění. Jenomže jsem zjistila že ani břicho nejde zatáhnout, na levé straně nad jizvou po císaři ( mám tři roky po císaři ) se mi objevila boule na dotek boli. Mám potíže s vyprazdňováním. Nemám prujmy, ba naopak zácpu. Břicho se zvětšuje levá strana kde je boulicka tak levá strana bricha je větší než pravá strana bricha. Ale je nafouklé celé. :nevim:
Prosím pokud to je kýla. Nafouknuté břicho zmizí když mi provedou operaci??? Na vyšetření jdu zítra ráno a vůbec nevím jestli nějaký udělají tady nemocnice je na pytel. Spíše jsou naštvaný že je člověk otravuje.
Jeste jsem zapomněla dodat, že mám cystu na vaječníku, zjištěno v listopadu minulý rok. Tak zda li zvětšení břicha není tím?Příspěvek upraven 17.05.22 v 18:34

Určitě to chce lékaře, takhle ti nikdo nepoví, co to může být. Může to být kýla, taky se mi nedávno udělala, břicho mám jak balon a nejde zatáhnout, ale na dotyk nebolí, jen cítím takové nepříjemné pnutí. Cysty mám taky, ale ne tak velké, aby to bylo vidět. U tebe to může být i cysta, když je velká, tak je vidět. Každopádně zajdi k lékaři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
460
17.5.22 19:55

Navstivit lekare brzy. Muze to byt vice veci, cysta, myom, onemocneni strev… je treba provest ultrazvuk, odbery…

Příspěvek upraven 17.05.22 v 20:41

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
17.5.22 19:56

Děkuji za odpovědi. Mě strašně stresuje to že se nemůžu vyprázdnit a že mám břicho jak balón a ta boule tam. 🙁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
460
17.5.22 20:51
@Nanuska2 píše:
Děkuji za odpovědi. Mě strašně stresuje to že se nemůžu vyprázdnit a že mám břicho jak balón a ta boule tam. 🙁

Ctu to co pises, jeste jednou, ze mas i potize s vyprazdnovanim. Muze to byt opravdu i kyla. U kyly se nekdy stane, ze klicky streva se uskrinou v kylnim vaku. Muze se tak dit postupne a u toho jsou prave potize s vyprazdnovanim, nebo akutne s bolesti, zastavou strevni pasaze. Bez opravdu co nejdrive k lekari.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
460
18.5.22 18:13

Dej vedet, jak to dopadlo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
24.5.22 14:17

Dámy už vím, 6,5cm cysta na levém vaječníku, doktorka mě prirpavila, že mi vezmou levý vaječník.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat