Boule v pochvě ze dne na den

49
3.9.21 19:35

Boule v pochvě ze dne na den

Dobrý den,

prosím Vás, ze dne na den se mi udělala boule uvnitř v pochvě hned na okraji poševního vchodu o velikosti švestky. Jinak mě nic netrápí - svědění, bolest..Nemáte s tím prosím někdo zkušenost? :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2167
3.9.21 19:50

Tipuji ucpanou Bartholiniho žlázu nebo nějakou z menších žlázek okolo. Když dorazíš na gynekologii, tak tam to uvolní. Raději bych šla dříve než později, aby se Ti nerozjel zánět, to je prý fakt brutalita. Já mám díkybohu zkušenost taky jen s bouličkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.9.21 20:37

To může bylt cysta, mám ji už pár let, taky se to objevilo prakticky najednou. Nicméně to musí vidět lékař, takže hned v pondělí naklusej na gyndu.

• Citovat
  • Nahlásit
146
8.9.21 15:36

Cysta. Muze se vstrebat nebo prasknout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49
8.9.21 22:07

Dnes jsem byla na gyn. ambulanci, můj doktor má dovolenou a zástup je tam. Po 2 hodinách čekání mi řekli, ať přijdu zítra, že na mě nemají čas. Další volno v práci už nedostanu. Tak musím počkat do pondělí na svého doktora. Už to i bolí :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.9.21 22:21

Zkus se poradit v lékárně. Lékárnice jsou zvyklé a vědí co by mohlo alespoň zmírnit bolest.
To ti musí vadit i při chůzi.
Jestli tě to bude bolet, tak případně na gynekologickou pohotovost do nemocnice, to můžeš i po práci - řekneš gynekolog má dovolenou a zastupující mi neošetřil, abys z toho pak neměla nějaký zánět a nechytlo se to na lymfatické uzliny v tříslech.

• Citovat
  • Nahlásit
146
9.9.21 06:33

Tehdy mi dr rekla, ze ma tyden dovcu, ze pokud nekrvacim a neboli to, ze mam prijit za tyden. Takže tyden hruzy, co to muze byt, clovek si precetl kde co. No, kazdopadne to obtezovalo, porad jsem o tom vedela. A kdyz se blížil den d, tak se mi ulevlo a dr rikala, ze jen vudi, ze tam byla cysta, ze je tam jeste kousek. Tehdy se mi to udelalo ze dne na den, myslela jsem si, ze je to prolaps mocaku nebo delohy nebo ceho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat