Boule v poševním vchodu po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.12 21:26
Boule v poševním vchodu po porodu

Ahoj holky
Jsem 18 dní po porodu.Byla jsem nastřižená,tedy i šitá,stehy už vypadaly myslím všechny,nic mě nebolí. Když jsem se včera sprchovala,tak jsem se poprvé odhodlala sáhnout si trošku dovnitř pochvy a skoro hned za vchodem jsem nahmatala bouli(3-4cm?Nevím,dál jsem nesahala) jakoby i se špičkou(nevím,jak to popsat) 8o .Je ze strany od klitorisu,ne od konečníku.Nebolí mě to,ven z pochvy to nevylejzá,jen mě zarazilo,co to je.Kdybych si tam nesáhla,tak o tom nevim.Když jsem následně zkoušela „prostrčit“ prst jakoby při sexu,tak normálně bezbolestně prolezl,jen tam „bylo míň místa“,jak je tam ta boule. Je to jakoby trošku tvrdší,přirovnala bych to asi k čípku,nevím.Nesetkaly jste se s tim někdo? Ať jsem brouzdala jak jsem brouzdala,tak nic takovýho jsem nenašla.Buď to holky bolelo,vylejzalo ven z pochvy,ale nic takovýho konkrétního jsem nenašla :nevim:
Omlouvám se za anonym :oops:
A moc díky za reakce

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.12 21:28

Četla jsem tu něco o nějakých operačních zákrocích,tak snad to nebude muj případ :( Jak to bude se sexem?Dneska asi neusnu :(

Lynette
Echt Kelišová 8857 příspěvků 20.02.12 21:32

skoč na gyndu a hned bude jasno. Podle mě, laika, to nemusí být nic vážného. Já ještě nerodila a pipka se mi změnila už mnohokrát a nikdy to nic neznamenalo. Takže já bych se toho nebála. Na druhou stranu bych to ani nepodceňovala a na tu gyndu bych se objednala.

sara1000
Kelišová 5638 příspěvků 20.02.12 21:35

Ja teda takle mela oulicku,ktera zmizela po sestinedeli sama,asle byla venku na stydkem pysku.Prislo mi to,jako nejaky otlak.
Tak jestli to neni i tvuj pripad,ze by to byl otlak od tlaceni,jak sla ven hlavicka a hrnula pred sebou tkan uvnitr.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.12 21:37

No,já myslela,že bych zašla normálka až po šestinedělí,když mě to nebolí a třeba se to „stáhne a zmizí“ samo. Taky se děsim toho,že by mi tam už doktor šťoural tak krátce po porodu :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.12 21:39

No,tlačila jsem celkem dlouho,protože malá furt nesestupovala a neměla jsem pocit na tlačení-doktor mi to musel mačkat,abych měla „do čeho“ tlačit,ale to tlačil na konečník. U mě je ta boule ale vyloženě vevnitř,ne venku na pysku :nevim:

sara1000
Kelišová 5638 příspěvků 20.02.12 21:40

Ja jsem mela problemy s jizvou a byla jsem take na nervy,kdyz jsem po tydnu sla do porodky.Bala jsem se,jak me budou vysetrovat.A nakonec to slo v pohode,dr.byla dost opatrna.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.12 21:40

Teď si s tím ještě nelámej hlavu, nejsi ještě pořádně zahojená. Dej tomu čas. Po šestinedělí půjdeš na kontrolu na gynekologii, pokud tam boule pořád bude, tak to zkonzultuješ. Ale ještě se „tam dole“ odehrají velké změny, ta rekonvalescence opravdu trvá dlouho. Jsem 7 měsíců po porodu a upřímně, ono místo prostě nevypadá stejně jako před porodem, ale ještě pořád se to trošku mění, jizva měkne, mně se teda bohužel po skončení kojení rozjela. Takže 18 dní po porodu je opravdu moc krátká doba na to, aby ses nějak znepokojovala, že co tam je teď, bude tam už napořád.

Nainuva
Neúnavná pisatelka 18222 příspěvků 20.02.12 21:41

No já měla po porodu velkou bouli, udělala se mi tam boule s tekutinou (měla jsem komplikovaný hojení), masírovala jsem, tekutina vytla, boulese ztratila. Ta boulička tam muže být z více duvodu. Třeba ti tam zustal kousek nitě- tělo by ho mělo postupně dostat ven, nebo taky nějaká tekutina. Nebo prostě jen „ztvrdlá“ tkáň po sešití? Pokud tě to nebolí, akutně bych to neřešila, mužeš občas jemně promasírovat a pak se zeptat dr.

sara1000
Kelišová 5638 příspěvků 20.02.12 21:44
Anonymní píše:
No,tlačila jsem celkem dlouho,protože malá furt nesestupovala a neměla jsem pocit na tlačení-doktor mi to musel mačkat,abych měla „do čeho“ tlačit,ale to tlačil na konečník. U mě je ta boule ale vyloženě vevnitř,ne venku na pysku :nevim:

Jojo,pochopila jsem,kde ji mas.Proto si myslim,ze to je otlak po tlaceni.Opravdu bych to asi resila az po sestinedeli a pokud te to trapi,normalka zajdi na gyndu,on te vysetri jen prstem,urcite te nebude roztahovat atd…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.12 21:44

Díky za reakce,holky :)
Tam to od šití nebude,protože to je naproti.Jak řikám,na straně kde je G bod,abych to přiblížila.Šitá jsem naproti, směrem ke konečníku.
Jinak taky doufám,že to prostě zmizí samo a uklidňuju se tím,že jiný ženský po porodu třeba ani celý šestinedělí nesedí,takže to chce všechno čas,než se to zahojí…ale stejně červík furt hlodá :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.12 21:46

Taky mě napadlo,jestli by nepomohlo cvičení na posílení pánevního dna..jako takový to stahování a zatínání svalů

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.12 21:46

Ahoj tak já takových bouliček tam měla dost a všechn mi samy zmizlyněkteré dříve některé později mě ale i některé bolely a měla jsem šílený strach co to je a co by mi stímnáhodou dělali byla jsem hooodně šitá venku i vevnitř tak představa že by mi něco měli dělat byla hrozná tak jsem to vydržela nesahala tam delší dobu a pak jsem zistila že se zmenšuje protože když tam budeš pořád sahat tak ti to bude připadat že to emizí teda tak jsem to měla já. :zed:

Lynette
Echt Kelišová 8857 příspěvků 20.02.12 21:49

Červíka zašlápni a nenervuj se. Nebolí to, nehnisá to, nekrvácí to a teplotu nemáš tak to prostě nic vážnýho nebude a to je to hlavní. I kdyby tam boulička zůstala a ty jsi byla uzší aspoň bude sex pro partnera příjemným překvapením. :kytka:

pannda
Kelišová 7075 příspěvků 36 inzerátů 20.02.12 22:09

Tak to je Cystokéla, takové téma tu už je…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama