Boule za uchem (už přes 5 let)

6.1.20 17:16

Boule za uchem (už přes 5 let)

Dobrý den, moje dcera 17 let má za uchem bouli (na počkat) na fotce spíše taková vypuklina a prý už ji tam má asi od 12(poprvé si toho všimla) od te doby to moc neřešila až teď. Co by to mohlo být? Mám se bát?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

813
6.1.20 17:18

Tak to jste snad měli řešit vy, jako rodiče, ne? 8o Okamžitě bych šla k doktorovi. To už jste měli udělat dávno :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.1.20 17:22

@yocheved rodič o tom bohužel neměl ani ponětí. Chci se jen zeptat co to muže být? Jen abych byla klidnější?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.1.20 18:13

Muzou to byt uzliny kdyz to ma tak dlouho a neboli to.. Vetsinou ty lymfaticke uzliny byvaji hodne dlouho nez zmizi ;).. Nebo podkozni tuk.. Ale jestli mate strach, radeji k lekari :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.1.20 18:15

Priusnice to byt podle me nemohou. To by byla otekla, mela by horecky atd. Bud uzliny, nebo podkozni tuk, teda aspon podle me, jestli to neboli. Ale pro klid v dusi doporucuji doktora 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.1.20 18:20

@Monushka.27 a podkožní tuk tam muže být tak dlouho? Někde jsem četla ze by sám měl splasknout ale moc toho na internetu není, tak nevím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.1.20 18:23

@Erika001 muj pritel uz ma na krku kousek pod bradou asi 4-5 let taky takovou boulicku tukovou a zatim to nejak neresi :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.1.20 18:27

@Erika001 nejak mu to neprekazi ani ho to neboli, tak na to prdi. Ja mu rikam furt at si zajde a necha si to odstranit, ale je to chlap :lol: :lol:… Ale jak rikam, jestli chcete byt v klidu, tak radsi doktor, ale muj nazor znate :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4167
7.1.20 15:40

No dcera chodí na preventivní povinné prohlídky ne? Tam lékař vyšetřuje i uzliny. Jestli jí na to nikdy nic neřekl, tak to je asi v normě. Mám podobnou bouličku na noze asi 15 let a taky to nějak neřeším, nevim no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama