Reklama

Boulička mezi konečníkem a pochvou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Domina19
Povídálka 11 příspěvků 03.02.18 09:42
Boulička mezi konečníkem a pochvou

Ahoj holky,
je mi to hrozně trapné, ale nevím co mám dělat. Mezi konečníkem a pochvou se mi udělala asi před měsícem boulička, asi jako pecka od třešně, nějak jsem tomu nevěnovala pozornost a boulička jsem dal nevnímala. Dokonce mi jednu chvíli přišlo, že se zmenšila, ale předevčírem jsem na boulička opět narazila a přijde mi, že se nepatrně zvětšila..při sezení či chůzi mě vůbec nebolí, akorát o ní prostě vím a nemám z ní dobrý pocit. Brouzdala jsem na netu, a myslím, že se o zanícený chloupek ani o zanícenou žlázku nejedná..co s tím? Ve středu si chci skočit na gyndu, i přes to, že boule do pochvy vůbec nezasahuje.. myslíte, že by to mohlo být něco vážného, i přes to, že mě boule sama o sobě nebolí? :? :,(

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.18 09:48

Mela jsem to taky. Bylo to tukovy. Jednou to dr vymackl a podruhy se to casem vstrebalo

Domina19
Povídálka 11 příspěvků 03.02.18 09:50
@Anonymní píše:
Mela jsem to taky. Bylo to tukovy. Jednou to dr vymackl a podruhy se to casem vstrebalo

Taky si myslím, ale že by to šlo vymáčknout samo, to si nemyslím..leda by to řízl.. :( 8o

tetaagáta
Kecalka 391 příspěvků 03.02.18 10:02

Rodila jsi? A když, tak jak je to dlouho?

tetaagáta
Kecalka 391 příspěvků 03.02.18 10:02

Rodila jsi? A když, tak jak je to dlouho?

Domina19
Povídálka 11 příspěvků 03.02.18 10:05

@tetaagáta
Ne, zatím nejsem ani těhotná..

maskovak
Ukecaná baba ;) 1326 příspěvků 03.02.18 10:07

Muze to byt pistel nebo jen maly zanet…vazne to jiste nebude, vic povi lekar…on by ti jiste rekl i prakticky, ale uvidis…muze to byt kozni, gastro, gyn, tezko rict, zachovej klid :kytka:

Domina19
Povídálka 11 příspěvků 03.02.18 10:20

@maskovak ve středu se chystám na gyndu, tak snad budu o něco moudřejší :?

Karleon
Kelišová 5300 příspěvků 03.02.18 10:34

Mně se kdysi udělal malej absces na stejném místě ve strii. Ale to hrozně bolelo, bylo to plné hnisu. Na gynekologii to doktor řízl, vymačkal hnis a vyčistil.

Domina19
Povídálka 11 příspěvků 03.02.18 10:47

@Karleon Teď se mi zase zda, že se začíná boulička modré vyvarovat..tak já nevím, ale nemyslím, že by to byl např hemoroid v tomto místě..

majdulacek
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 03.02.18 13:07

@Domina19 Ahojky, měla to moje moc dobrá kamarádka. Měla tam tukovou bulku a tak ji to doktor vymáčkl. Prý to bylo dost nepříjemné, ale bylo to pryč.

Lotrinka
Povídálka 16 příspěvků 03.02.18 16:58

S největší pravděpodobností jde o zánět Bartholiniho žlázy, vygoogluj :palec:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkroušená pašeračka Tereza: Soud se chýlí ke konci, soudce si vzal dovolenou

Je tomu už několik měsíců, co pákistánský soudce přislíbil pašeračce Tereze,... číst dále >

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >