Boulička na hrudním koši mezi prsama

253
6.5.16 20:03

Boulička na hrudním koši mezi prsama

Ahoj všem. :mavam:
Omlouvám se, že zakladam druhou stejnou diskuzi, ale prosím vás o radu.
V pondělí jsem si všimla, že mě něco bolí uprostřed hrudníku (trošičku k pravé straně), tak koukám sáhnu a jakoby tam byl uhr, který strašně bolí, ale na povrchu nic není, jen když to prohmatám. Nyní už to tak nebolí, ale ta boulicka vevnitř je citelnější. Byla jsem u lékaře, napsala zadanku na ultrazvuk. Jenze to je za dlouho a ja jsem trosku v obavach co by to asi tak mohlo byt? :think:
Na netu nehledam, jelikož tam jsou bez tak same strasaky. :lol:
Holky, poraďte prosím. :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5026
6.5.16 20:34

Podle mě podkožní tuk. Hodně štěstí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
253
6.5.16 20:36

@vertunka kezby. Děkuju mooc. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
85
6.5.16 20:40

Jo jo to měla kamarádka…byla celá vystrašena tak šla k doktorovi a bylo to něco jako Uher :) tak ji dál černou mast a do 14 dnů to měla pryč :D měla to přesně uprostřed jak píšeš… :mavam: a na to ji řekl že na nosit volnější podprsenku…na větší prsa jak se ji jo tam udělalo z toho :) 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
253
6.5.16 20:50

@Bekiska ahaa :lol:
Nooo tohle prave uhr není, jen to tak bolelo,,je to vysloveně boulicka, která na povrchu nejde vidět. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2547
6.5.16 21:17

Hele, to může být cokoliv od otlaku od kostice v podprsence, po nějakou vystouplou uzlinku (nebyla jsi v poslední době nemocná?), nebo tukový uzlík, ale i další… Pokud máš objednávku na UZ za dlouhou dobu, zkusila bych jiné zařízení, nebo klidně nějaké mamo centrum. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
85
6.5.16 21:24

@Samantha25 určitě si skoč k doktorovi za to nic nedáš :) ji taky nebyla vidět ale jak si s vím hrála tak to pak měla červený a byla chtít tvrdá boule… ale víš jak doktor je doktor 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.5.16 21:46

Určitě bych počkala ještě tak 14 dní, jestli to nezmizí, potom bych asi zašla na kožní. Jak říkají holky - může to být nějaký blbý uher :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
6.5.16 22:05

Mám taky bouli mezi prsem a klíční kostí, blíž k rameni, nebolí, ani o ní nevím a je vidět. Byla jsem na sonu a je to tuková boule, už jsem zapomněla jak přesně tomu říkají :oops: Bylo mi řečeno, že když mi to nevadí a hlavně se nebude zvětšovat, nemusím s ní nic dělat. Taky jsem měla strach, ani jsem nespala, už se viděla s tím nejhorším a díky bohu dobrý :lol: Určitě to budeš mít taky v pořádku, budu držet palce :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
253
6.5.16 22:12

@JMaruska to je dobře, že to máš v pořádku. :kytka:
Jee děkuju moc. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
7.11.16 16:26

Ahoj, ráda bych obnovila tuto diskuzi, protože jsem objevila něco podobného na tom samém místě. Mám úplně hloupý dotat - k jakému lékaři s tím mám zajít? K praktickému? Na gyndu? Do nějakého mamografického centra, i když to není přímo v prsou, ale mezi a trochu níž? Moc děkuji za odpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4333
7.11.16 16:32

@Malina9 Zašla bych asi nejdřív k praktikovi, ten pak asi vypíše žádanku na další vyšetření. Ale klidně to může být tzv. nežit, bolí to celkem dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
angelivanka84
7.11.16 16:53
@Malina9 píše:
Ahoj, ráda bych obnovila tuto diskuzi, protože jsem objevila něco podobného na tom samém místě. Mám úplně hloupý dotat - k jakému lékaři s tím mám zajít? K praktickému? Na gyndu? Do nějakého mamografického centra, i když to není přímo v prsou, ale mezi a trochu níž? Moc děkuji za odpověď.

Náš syn má taky takovou bouličku cca na stejném místě. Šli jsme na dětský u vás tedy pediatr.
Ten ho poslal na poradnu do chirurgie, ti se na to podívali a máme přijít za rok jestli zmizí.
Zatím ale nemizí :(
Pak se to bude nejspíš řešit nějakou operací, těžko říct.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
Anonymní
7.11.16 17:25

Dobrý den, jdu s jiným problémem, ale s prsy to taky souvisí.
Před 16 měsíci jsem přestala kojit z důvodu bolesti v prsu ( dítě dokázalo pít jen z 1). Na UZ našel doktor 6 cyst o velikosti 1-2cm. Mléko to nebylo, po půl roce se to vstřebalo, ale struktura tkáně prý uz změněna zůstala. Teď už zhruba měsíc mě v tom prsu opět „zamrazi-zaboli“ jako při zánětu. Od bradavky az pod paži. Na pohmat tam nic není (prsa nemám, po kojení zbyla jen tlustší kůže). Dnes je to už asi po 4 co to zabolelo. Co by to mohlo být?

• Citovat
  • Nahlásit
4235
7.11.16 17:48

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat