Boulička na pinďourku u 19 měsíčního chlapce

12.10.20 13:30

Boulička na pinďourku u 19 měsíčního chlapce

Dobrý den maminky můžete mi prosím poradit malému se udělala boulička na pinďourku je bílá asi tak jsou dvě nejsem si jistá, pinďourka stahujem vše je v pořádku nemáme žádné potíže nevíte co to může být za bouličku je to normální může to být žláza nebo něco podobného budu ráda za každé info 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
987
12.10.20 13:49

Bolí ho to? Malý měl takhle ucpanou žlazku, ale boule byla červená a bolelo ho to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27542
12.10.20 14:01

@Minielasky
Ukaž to pediatrovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.10.20 14:11
@Minielasky píše:
Dobrý den maminky můžete mi prosím poradit malému se udělala boulička na pinďourku je bílá asi tak jsou dvě nejsem si jistá, pinďourka stahujem vše je v pořádku nemáme žádné potíže nevíte co to může být za bouličku je to normální může to být žláza nebo něco podobného budu ráda za každé info 😊

Ač muž, neumím si to z popisu přesně představit. Bouličky typicky bývá nahromaděný maz pod předkožkou, to se týká situací, kdy se předkožka nestahuje. Nepochopil jsem, jestli to prováděné stahování znamená, že jde předkožka zcela stáhnout za žalud, nebo jen částečně, kouká jen špička. V takovém případě může být něco pod předkožkou. Pokud nic nebolí, nehnisá, tak není zas takový problém, když je nějaká perla mazu pod předkožkou, vyčistit to je nutné jen v případě potíží. Nejlepší jít k doktorce, ale za současné situace - asi bych to zkusil nafoti, s přetaženou a nepřetaženou předkožkou, zaslal do dětské ordinace na konzultaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.10.20 11:40

@Náhodný host Ano určitě stim Zajdu k dětské doktorce, stahujem při koupání vždy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.10.20 11:41

@Russet ano určitě zajdu dnes jdeme na kontrolu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.10.20 11:43

@PeBa12 nene vůbec žádné potíže stahujem vždy při koupání všimla jsem si to když SME právě stahovali pinďourka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.10.20 11:43

Děkuju mockrát všem za info

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.10.20 21:03
@Minielasky píše:
@PeBa12 nene vůbec žádné potíže stahujem vždy při koupání všimla jsem si to když SME právě stahovali pinďourka

Trošku nechápu, kde tu bouličku má. Typicky bývá maz pod žaludem, než se zahájí stahování. U takhle malých hochů se obvykle předkožka nestahuje, nebo jen částečně, jen málokdy to jde stáhnout zcela za žalud jak u dospělého nebo většího chlapce.
Pokud by nebylo lze zaslat foto dětské doktorce, tak bych zkusil kontaktovat nějakou poradnu, např. ulekare. cz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama