Boulička nad klíční kostí

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Gabi32
Stálice 69 příspěvků 16.02.17 06:34
Boulička nad klíční kostí

Dobrý den, je mi 20 let a asi pred dvěma týdny jsem si nad klíční kostí nahmatala boulicku max 1cm. Neboli, pri pohmatu se trosku pohybuje. Jinak mám nedostatek železa tak jsem pořád unavená, a asi pred dvema lety jsem mela mononukleozu,
Ale boulicky si nevsimla muze to byt nasledek toho? A pred rokem jsem mela podezreni na stitnou slazu, ale nevím jak se projevuje a jestli to s tím vubec souvisí. :D Jinak po Vanocich jsem mela asi chripku, kdy me hodne bolelo v krku a pak jsem mela jakoby,,knedlik v krku,, asi tyden.. 8o :D Máte někdo podobnou zkušenost?

Reakce:

JituleF
Závislačka 4865 příspěvků 16.02.17 07:02

@Gabi32 Raději si to nech pořádně vyšetřit, může to být vážný problém, ale ani nemusí. Nechci Tě strašit, jen mám špatnou zkušenost u kamarádky.

Judithkaj
Nováček 16.02.17 07:13

Upaluj k doktorovi. Bez legrace. Může to být hloupost, ale taky nemusí.

Devuska
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 16.02.17 08:51

Ano, znam jednu, ktera mela taky v tomhle veku na tomto miste boulicku. Podruhe se narodila. Operace, chemoterapie. Takze OKAMZITE k doktorovi

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2409 příspěvků 16.02.17 08:57

Ahoj, samozřejmě to může také být jen uzlinka zvětšená v důsledku virozy, ale za návštěvu u doktora samozřejmě nic nedáš a alespoň se uklidnis.

Maky.p
Generální žvanilka 24795 příspěvků 16.02.17 11:35

Já měla taky bouličku u klíční kosti. Vyoperovali mi to a z histolky zjistili, že jsem měla toxoplazmozu a chlamydie. Takže atb, nějakej rok mi kontrolovali krev na infekční klinice, ale už vše ok. Byla jsem pořád hrozně unavená, hubla jsem, pořád jsem byla nachlazená,.. Zajdi si k dr. ;)

Gabi32
Stálice 69 příspěvků 16.02.17 13:56

Tak jste mě moc nepotěšili :/ ale děkuji za odpovědi.. Hned v úterý zajdu k dr.. Snad to bude pouze uzlinka.. Vědět alespoň od kdy tam je.. Vsude na internetu se píše že tyto uzliny se u mononukleozy zvetsuji, a mohou i zustat zduřelé.. Mám ji právě přibližně na tomto místě.. Ale radsi pro jistotu k dr zajdu :( :roll:

markyj
Závislačka 4066 příspěvků 16.02.17 14:00

@Gabi32 ahoj já je mám od mala, na každé straně jednu. Cca každé 2 roky mě obvoďák posílá na ultrazvuk, ale zatím vždy OK. Ale pro jistotu bych to taky došla ukázat lékaři.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >